Jak registrovat polskou a slovenskou domenu?

O doménách, registrátorech, technologii

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod martin.lee 16. 9. 2005 18:57

Zdravim,

potrebuju polskou a slovenskou domenu, u te polske jsem se u ceskeho registratora dival na cenu a vyjde to na 1800 bez dane ale jeste by me zajimala cena pres nejakoho polskeho registratora, nevite nekdo link? A jeste tu slovenskou, maji ji sice levnou ale muze si ji registrovat jen obcan nebo firma SK, co teda potrebuju abych to obesel? Slovaku znam plno, staci mi jejich obcanka nebo jak se to overuje?

Diky moc

Lee_

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu
martin.lee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod THOMAS 17. 9. 2005 13:29

no so slovenskou doménou to také ľahké nieje (birokracia) bližšie info sa dozvieš na stránke najvyššieho registrátora sk domén http://www.sk-nic.sk . Ak by si chcel registrovať sk doménu urob to cez nejakú firmu napríklad nextra tú doménu registruje za teba cena vyhádza okol 600 SK .
THOMAS
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 18. 9. 2005 15:33

Ignum ti zaregistruje domenu .sk bez problemu. Zaregistruje ji na svoji slovenskou pobocku a tobe vystavi notarsky overene osvedceni, ze jsi jeji vlastnik.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JUDr. Daniel Zeunig 19. 9. 2005 17:57

Z právního hlediska považuju postup společnosti Ignum za docela zajímavý. Jestliže by došlo k soudu, neodňal by slovenský registrátor českému "vlastníkovi" práva s tím, že nepostupoval ve smyslu obchodních podmínek?

Slovenský registrátor s tímto počítá, myslím si, že jde o taktiku jak donutit zahraniční firmy vytvářet si na Slovensku pobočky.
JUDr. Daniel Zeunig

Odeslat příspěvekod Juro01 20. 9. 2005 07:15

Pis na mail@onicom.sk, zaregistrujeme ...
Juro01


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků