Doména druhé kategorie zdarma

O doménách, registrátorech, technologii

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod specnatz 11. 3. 2010 17:26

Čest! Vytvořil jsem si tři weby, dva na webzdarma a jeden na endora.cz. Zatím bych řekl, že mnohem lepší služby poskytuje endora. Ty weby jsou zdarma tzn. třetí kategorie.
Bohužel díky tomu mi je vyhledávače ani nedají do indexu.Je to problém a ani umělé zvyšování návštěvnost přes autohist nepomáhá. Stránky jsou dělány přes wordpress a snažím se aby vypadali i jejich obsah je dost použitelnej, ale ta návštěvnost dva lidi denně mě už nudí. Dával jsem i stránky do několka katalogů, manuálně zaregistroval stránky do vyhledávačů, ale google to stejně nenajde a to už je něco přes měsíc.

Ptám se"je možné získat zdarma doménu druhé kategorie"? Peníze se mi do toho dávat nechce, protože nyní šetřím každou korunu.
specnatz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 11. 3. 2010 18:33

coze?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 11. 3. 2010 20:10

Má absťák, co na jeho dotazu nechápeš?
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 11. 3. 2010 20:48

Nechapu web "treti kategorie", rozdelovani vyhledavaci a nasledny nepridani ... o indexovanosti a autohittingu nemluvim, jako by to snad melo souvislost?
Neni treba treti kategorie jakozto kvalitativne? Tzn nepouzitelny brak? Pak bych mozna vedel, co je za problem...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 11. 3. 2010 21:31

Myslím, že s dobrým SEO a trochou štěstí i tu tvoji doménu dostaneš na pěkné pozice.. kde získat něco, za co se platí peníze, zdarma, to nevím :)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 12. 3. 2010 11:07

Doména třetího řádu nebude ten problém, ale jestli chceš, tak na http://www.dot.tk/ můžeš mít i doménu druheho řádu zdarma, ale je to pouze přesměrování.

Poslední téma: viewtopic.php?f=1040&t=1102581
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladimir 12. 3. 2010 12:37

specnatz píše:Bohužel díky tomu mi je vyhledávače ani nedají do indexu.Je to problém a ani umělé zvyšování návštěvnost přes autohist nepomáhá.
To se nedivím, to ti Google robota na stránku nepřivede a umístění ve výsledcích taky nezvýší.

specnatz píše:Dával jsem i stránky do několka katalogů, manuálně zaregistroval stránky do vyhledávačů, ale google to stejně nenajde a to už je něco přes měsíc.
Zde je asi zakopaný pes: musíš dát stránky do desítek katalogů (získat zpětné odkazy), jinak tě Google bude ignorovat. Dokud Google nenajde na nějaké jiné stránce (katalogu) link na tvou stránku, tak k tobě nepřijde.
Už ty katalogy zveřejnily tvé zaregistrované odkazy? Nékdy to trvá měsíc i víc...

Vytvořil jsi mapu stránek, zaevidoval jsi ji v Google webmaster toolsu? To urychlí zaindexování stránek (ale samo o sobě, bez externích linků, to je k ničemu)

Mají ty stránky textové menu (ne javascripry, ne flash)?

A jsi si jistý, že tě ještě nenavštívil? zadej dotaz ve formátu
Kód: Vybrat vše
site:tvoje_domena.endora.cz
vladimir
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků