webové stránky

O doménách, registrátorech, technologii

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Zimas 4. 4. 2010 10:29

Dobrý den ,

před měsícem jsem zprovoznil své webové stránky/skladterlicko.cz/,pomocí webnode , do dnešního dne je neumí najít vyhledávač /google atd./ , jsou dostupné pouze z příkazového řádku . Poraďte mi co mohu udělat pro to , aby je našel vyhledávač.

Děkuji
Zimas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vasam 4. 4. 2010 10:58

Ručně lze web do katalogu Googlu zaregistrovat na http://www.google.cz/addurl
vasam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod facility 4. 4. 2010 11:07

Zimas píše:Dobrý den ,
před měsícem jsem zprovoznil své webové stránky.... do dnešního dne je neumí najít vyhledávač /google atd./


:D

Musis si zaplatit reklamu u Google aby sa zobrazili hned medzi prvymi prikladTj.ak nekdo hlada sklady piva a podobne 8-D zaplatis nastavis kde v kraji sa ma reklama zobrazovat atd.. pripadne etarget a potom najvecsie portaly ako seznam.cz,atlas.cz a zaradit do prislusnych databaz....tj. tusim zdarma .... :-)

// ale najlepsie si myslim ze bude ked v tom okresu kde ten sklad je budes mat cca 20-30 reklamnych bilbordoch ;-)
Abit IP35 pro,e2180@3Ghz,6GB Ram,8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,
Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,CM690, LCD Samsung 24"
Win XP SP3 NASA2 & Win7Ultimate 64bit Microsoft World Domination Total Control Edition
facility
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 12. 4. 2010 12:09

Reklama ti nepomlže v tom, abys byl vysoko ve výsledcích vyhledávání. Vyhldávač tě musí uznat za vhodného k zaindexování. Což znamená, že na tebe musí vést nějáké odkazy. Minimálně z katalogů jako je seznam, centrum a spousta dalších. Nejvhodnější jsou oborové katalogy odpovídající zaměření tvých stránek. Pak se taky vyplatí použít Google webmaster tools a celkově si trochu nastudovat SEO.

A jedna malá poznámka nakonec. Není to běh na krátkou trať.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladimir 12. 4. 2010 12:45

Dobrá zpráva na začátek: Tvoje stránky jsou už Googlebotem zaindexované.

Ale...

Když se na tvé stránky dívám, tak například slovo pivo se tam vyskytuje 1x jako slovo, 1x jako menu, 1x jako adresář. Pak tam máš v hlavním názvu stránky výraz "piva" - ale to už je pro Google jiné slovo. Takže nevidím důvod, proč by tě měl Google (v budoucnu) umísťovat nahoře, když by někdo hledal slovo pivo.

A totéž platí pro ostatní produkty, spíše je to ještě horší.

Meta tag keywords: nevyplněn
Meta tag Descriptions:nevyplněn

Celkový obsah stránek: dle mého názoru tam máš hodně málo textu - Googlebot skoro nemá co indexovat.
Naposledy upravil vladimir dne 12. 4. 2010 12:59, celkově upraveno 1
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos00x 12. 4. 2010 12:46

ja myslim ze zakladem je odpoved vasama(tj ze o strankach nevi "vubec nikdo"). a pak samozrejme postupne vse ostatni.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vladimir 12. 4. 2010 13:07

karlos00x píše:ja myslim ze zakladem je odpoved vasama
Stránky už byly googlebotem navštíveny a zaindexovány, tedy je zcela zbytečné je googlebotu hlásit jako nové.

Naopak nejdůležitější je to, co píše Velbloud: zpětné odkazy - čím více, tím lépe. Našel jsem pouhé dva odkazy vedoucí z firmy.cz
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 12. 4. 2010 14:48

vladimir píše:
karlos00x píše:Naopak nejdůležitější je to, co píše Velbloud: zpětné odkazy - čím více, tím lépe.


Tady ještě musím upozornit, že ne vždy to platí, záleží na to odkud ty dotazy vedou. Pokud to bude ze stránek, které nemají nic společného s tématem webu a ještě to třeba budou linkfarmy, tak to mlže spíš uškodit.
Ideální jsou samozřejmě přirozené odkazy, kdy na vás lidi odklazují, protože máte zajímavý obsah, ae to se buduje ztuha a pomalu. Takže rozumné katalogy, výměna odkazů se spřízněnými stránkami apd. Ale všechno je to běh na dlouhou trať, nic se nezmění přez noc. Teda pokud zrovna není přepočet GTPR u Googlu, ale to změní jenom jedno čísílko, které je relativně nedůležité.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladimir 12. 4. 2010 14:55

A já ještě doplním, že záleží i na textu odkazů...

Ono by bylo nejlepší, kdyby si Zimas nastudoval nějakou literaturu o SEO, třeba http://seo.jasminka.cz/seo-kniha.pdf (je už staršího data, ale základní principy stále platí).
vladimir
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků