WebSupport s.r.o. mě připravuje o peníze

O doménách, registrátorech, technologii

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod happyelectronics 16. 11. 2014 21:26

Zdravím všechny, prosím o radu, co mohu požadovat za kompenzaci od firmy WebSupport s.r.o., u které mám doménu, včas jsem zaplatil za prodloužení domény a oni doménu neprodloužili. Dnes přestala fungovat nikam se nedá dovolat. Na doméně relaxuj.com mám eshop a nyní v listopadu, kdy můj mini shop konečně vydělává v průměru 10k za týden tak ztráta za každý den je poměrně citelná. Co se dá dělat?

Neví prosím někdo jak vyřešit tyto body:
  • Mohu bez firmy Websupport nějak o víkendu doménu rychle zaplatit například platební kartou?
  • Máte někdo zkušenost s kompenzací od firmy u které máte hosting, nebo registrovanou doménu?
  • Mám shop i na doméně bio-feedback.cz, je možné nějak přesměrovat provoz na jinou doménu?
    Děkuji za každý tip nebo radu.
happyelectronics
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 16. 11. 2014 21:40

Proč jsi si to nepohlídal u každé domény v parametrech je expirace a pokud se nezmění když jsem zaplatil tak to řeším....

Prostě si ji převeď jinam, ale jak je to s placením tak to nevím.

Jak ta doména nefunguje tak nevím jak by se to dalo změnit.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milsimr 17. 11. 2014 05:02

1. Pokud současný registrátor domény nevyhovuje, je na čase registrátora změnit. Osobně využívám služeb na http://www.forpsi.com a za léta využívání služby co by registrátora domény si nemám na co stěžovat. Popř. seznam registrátorů domén .. Avšak nejsem si jistý, zda-li je možné vyřídit prodloužení domény rychle, zpravidla taková operace trvá alespoň 24 hodin od obdržení platby.
2. Jakmile přejdeš k jinému registrátorovi, je třeba zpětně vymáhat částku zaplacenou za prodloužení domény, kterou zjevně nebyli schopni prodloužit.
3. Pokud jsi řešil prodloužení domény dostatečně dlouhou dobu předem (ideálně aspoň déle jak týden před expirací), obrátil bych se na občansko-právní soud a registrátora domény zažaloval kvůli ušlým ziskům.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků