Zkusenosti s Hicoria.com

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Dymas 12. 11. 2014 09:52

Dobry den.
Aktualne se poohlizim po nake mensi levnejsi VPS a narazil jsem na https://hicoria.com/ ceny za configuraci kterou bych pozadoval maji vcelku prijatelne ovsem nikde jsem nenasel moc referenci na tuto hostingovou spolecnosti. Nemate nekdo vlastni zkusenosti jak je to se stabilitou a rychlosti?

Pripadne pokud byste mel nikdo zkusenosti s nejakym lepsim hostingem, pokud mozno v evrope idealne v CZ. Mam spatne zkusenosti s latenci serveru v US? Shanim zhruba neco takoveho.
CPU: 2 Jadra
RAM: 1.5-2GB
HDD: 15-20GB

Dekuji za rady :-)
Dymas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dymas 18. 11. 2014 16:22

Tak jsem nakonec sel do VPS od hicoria.com. Hodim sem nake poznatky.

Na vyber je nekolik preddefinovanych konfiguraci ale zaroven je tam take moznost vlastni konfigurace.
Aktualne mam zakoupenou vlastni konfiguraci 2X CPU, 2GB RAM, 20GB HDD, 1x IPv4 cena za toto je 188Kc za mesic. Odministrace pomoci webu nebo vSphere konzole.
Pokud nebude nektery z parametru dostatecny je mozne pomoci web configuracepridat zdroje za behu.

Mam zde rozjeto nekolik sluzeb apache2, mysql, ts3, GWTAgenta, obcas zde bezi mensi herni server. Zatim sem nezaznamenal ze by server nestihal z duvodu omezovani CPU vykonu pri nadmerne vytizeni. Po nekolika hodinach kdy jel server na 100% vse fungovalo v poradku aniz bych zaznamenal ze by me byl omezen vykon z nadmerneho zatizeni jak jsem se stim jiz u nekterych hostingu setkal.
Dymas
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků