Wedos - špatné zkušenosti

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Samnick 29. 11. 2011 14:05

Krakatoa: přesně tak a v mnohých případech se jde na spoustu věcech domluvit a to že nekdo sezere svuj mem limit a nejdou mu stranky, tak kvuli tomu určo Wedos neblokuje :D
Samnick
Junior

Odeslat příspěvekod WEDOS 8. 12. 2011 09:20

Dobrý den,

dovolte nám reagovat jménem WEDOS.
Uvedený zakladatel tohoto vlákna u nás nikdy nehostoval a nemá s námi žádnou zkušenost. Opakovaně píše o našich službách v různých forech - například Lupa.cz a následují odkazy na webhosting banan.cz nebo na údajný nezávislý test webhostingů diamantovyhosting.cz, kde jsou však nepravdivé informace. V tomto směru jsme již podnikli příslušné kroky, protože na nápravu nepravdivých informací na webu (o prováděných testech a času odpovědi) nikdo nereaguje. Je smutné, že konkurenci si dá práci s vytvořením webu a nemá čas na zlepšení svých služeb. Nám to však nevadí, protože trh za posledních 12 měsíců jasně ukázal kde se poskytují kvalitní služby. Za posledních 12 měsíců WEDOS přírůstek přes 30.000 domén .cz a pro srovnání banan pouze 300 kusů. To je více než 100x rychlejší růst ve prospěch WEDOS. Poslední 3 měsíce - WEDOS přes 6.500 a banan 42 kusů. Poslední měsíc je banan dokonce v mínus a to i přesto, že se maximálně snažíte s diamantov....., kde dochází k dalšímu nekalosoutěžnímu jednání (mimochodem je to trestným činem uvedeným v zákoně a to ačkoliv je snaha to dělat anonymně).
Je jasné, že nezbývá než opakovaně zde (plus na tom diamantovem......) pomlouvat konkurenci, protože je jasné jakou tendenci má trh.

Náš Memory_limit je v 128-256MB a při 5 nebo 10 procesech každý web může využívat 640MB - 2560MB RAM jen pro PHP skripty plus další RAM pro html, další pro databázi a další pro maily apod. V tomto směru jsou naše hodnoty vysoké a žádného klienta jsme nezablokovali. To jsou parametry, které často nenabízí ani VPS za mnohonásobně vyšší ceny. Celý příspěvek je tedy založený jen, aby nás pomluvil. Věřím, že kladné zkušenosti našich klientů jasně vypoví o tom kde je vhodné hostovat.
WEDOS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gumidek666 10. 12. 2011 12:51

Tak tak jak píše Wedos. Autor vlákna je stejný jako na lupa.cz a webtrh.cz. Na webtrh.cz již dostal banána. Nedivil bych se kdyby uživatel martin.vysicky1 a libor.stibor byl jeden člověk.
gumidek666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Webster.K 5. 5. 2017 20:05

Tak já se do diskuse taky vložím a to rovnou s aktuálníma věcma... Ještě jsem se nesetkal se službou co by na wedosu fungovala... kvůli webhostingu jsem na technické podpoře byl asi 6 hodin než to dali dohromady aby se dal nasadit web, který na několika jiných poskytovatelích webhostingu fungoval... dnes v cca 16:00 jsem se rozhodl pro VPS, že to snad bude lepší a výsledek? Automatická instalace OS způsobí tolik chyb, že se nedá používat... nešla databáze... místo Mysql se hlásila mariaDB atd... nereagovalo to na heslo co bylo zaslané emailem atd... opětovná reinstalace proběhne o něco líp, ale pro změnu nejde SSH... podle techniků má třeba VNC fungovat... což se opět potvrdilo, že není pravda... neschopnost a arogance na technický podpoře (ten jejich idiotský chat co neodesílá enterem a člověk jak debil musí na to tlačítko pořád najíždět myší...). Takže sem rozhodně ne... Teď se prý předává na techniky... nejlepší je že v chatu zadám oddělení VPS a člověk co odpovídá tvrdí, že s tím nic nemůže dělat? WTF? fakt neschopnost a jo, jsem právě teď *****, protože se s tim *****ám už asi 5 hodin a pořád to nefunguje... takhle si dobrou službu nepředstavuju...
Webster.K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 6. 5. 2017 08:36

místo Mysql se hlásila mariaDB

Jako jsem ten posledni kdo by se zastaval wedosu, ale v cem presne jsi tady narazil na problem? To ses takovej geek, ze jsi dokazal napsat aplikaci ktera na Oracle MySQL bezi a na Marušce (nebo treba Percone) neběží? Stejně tak jsi (předpokládám) neprováděl přenos databáze kopírováním binárních datových souborů.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod soban 6. 5. 2017 11:26

Já mám u wedosu VPS a jsem spokojen, technickou podporu jsem nikdy nepoužil - nějak nechápu k čemu by byla - přece co si do VPS nainstaluji to tam mám a jak si to nastavíš je tvůj problém.....

3 dny mi nešly maily než jsem na to přišel ale toto přece není problém wedosu když jsem udělal chybu v konfiguraci postfixu......

U VPS se o vše staráš sám a co si uděláš to máš....podpora se kontaktuje pouze když by neběžel a nešel spustit vlastní stroj.

A u webhostingu si zase musíš zjistit jaké skripty se tam můžou používat jaké PHP tam je a jakou databázi můžeš použít atd......

Kdysi jsem byl u active24 kde jsem měl mail pak jsem přešel k wedosu kde mám VPS a u obou společností jsem spokojen.....

Samozřejmě s čím jsem nespokojen je cena která by mohla být zadarmo :-)

PS. On je rozdíl kde můžu mít jednu stránku pro kamarády tak to můžu mít někde na hostingu zadarmo, a nebo požaduji nějakou spolehlivost a pak to něco stojí......

EDIT:

Teď jsem si vzpomněl technickou pomoc jsem využil jednou při změně mailu jsem nenašel v administraci kde všude ho změnit - blbec jsem přehlédl jednu kolonku tak mi tam zůstal starý mail.... a pak mi vypli server když jsem tím pádem nezaplatil (vyzva dorazila na starý nepoužívaný mail) po online zaplacení byl zase hned funkční.

A toto ale není chyba wedosu, ale moje že jsem si to nepohlídal.......
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jsemZpet 24. 5. 2017 09:00

Problémů měl Wedos víc než dost. Nechali si expirovat doménu, na které byl jejich hlavní NS, nechali expirovat klíče pro DNSSEC, měli problémy s DoS, ke kterým vlastní činností dost přispěli a stav IPv6 na VPS, to je škoda mluvit.

Pokud si někdo nedokáže pohlídat důležité věci, které jednou za X let expirují, je to pro mě známka diletantství.
Za DoS svých služeb si Wedos může sám, protože nasadili jejich úžasný IPS systém, který měl údajně chránit před útoky a DDoS, ale když to přišlo, tak systém nápor nezvládl, takže reálně to bylo ještě horší, než kdyby to nechali jenom tak.
jsemZpet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 24. 5. 2017 10:57

Nikdo tě nenutí u nich být.... mě to pro soukromé použití vyhovuje (zatím).
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jsemZpet 24. 5. 2017 12:03

Však já u nich už nejsem. Před pár lety jsem VPS dal k OVH a hosting k Active24.

Neříkám, že Wedos nevyhovuje někomu, kdo moc nepotřebuje a moc nečeká. Nechápu ale neustále vychvalování Wedosu.
jsemZpet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 25. 5. 2017 08:00

Je podezřelé, jak vysoké procento "kolemjdoucích" reaguje v tomto threadu. Kolik vám za to platí, nebo snad jste přímo zaměstnanci daných společností?

Pravdu se bohužel nikdy nedovíme...
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jsemZpet 25. 5. 2017 10:08

Kdyby mi za to někdo platil, tak by to bylo super. :D A kdybych byl zaměstnancem OVH, tak by to bylo ještě lepší. :D

Ale teď vážně. Snad sis všiml, že se na fóru kolem sítí pohybuju už nějaký ten pátek.
jsemZpet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod postcd 28. 7. 2018 08:35

Wedosu fandím a používám ho více jak rok. Šmejdi, kteří jsou placeni aby ho špinili, to je velké dno společnosti. Neříkám že neexistují oprávněné negativní zkušenosti s tou firmou, ale spíše to tipuji na pomluvu a nebo neznalost. Pokud mám doporučit hosting pro český projekt, určitě to je Wedos, pak chvíli nic, pak Ebola, pak Gigaserver.
FIO e-broker uživatel: Google, National grid, NextEra energy, Munich RE AG, BMW, AT&T, META, Bank Nova Scotia, Allianz, Walgreens Boots
postcd
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků