Webhosting zdarma - na pokusy či osobní web

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod trevor12 24. 5. 2014 04:53

trevor12
Junior

Odeslat příspěvekod monn 24. 5. 2014 10:07

trevor12 píše:...
nezkousel nekdo neco z tohodle ?
http://www.000webhost.com/

Neco malo jsem napsal v predchozim prispevku. Jeste bych rad doplnil, ze prestoze se chlubi, ze tam nejsou reklamy, tak to neni uplne pravda. Totiz po urcite dobe, kdyz jsou stranky malo navstevovane, se zacne zobrazovat zprava informujici o moznem zmrazeni uctu a v tomto case se take zacne vkladat reklama. Lze to vyresit (primo admin radi, jak to zablokovat, coz neni ale uplne nejlepsi reseni, protoze pak neuvidite varovani o moznem zmrazeni uctu), vice tady. Cetl jsem zkusenosti, ze za urcitych podminek smazou ucet a s nim i vsechny zalohy. Na druhou stranu je to free hosting, takze nelze cekat nejake pokrocilejsi sluzby (zalohy si kazdy muze delat sam, dokonce to maji i primo v ovladacim panelu).
monn
Junior

Odeslat příspěvekod X-Lorrien 14. 6. 2014 11:53

Wedos je dneska jednicka na ceskem trhu a ma i hosting zdarma :-)
X-Lorrien
Junior

Odeslat příspěvekod miso2004 18. 6. 2014 18:58

Wedos je zadarmo, ale ponuka 100MB priestoru... Ved to je vysmech.
Ja odporucam zaregistrovat si zadarmo domenu http://www.registry.cu.cc/, potom pouzit http://www.1freehosting.com , prestavit DNS servery a hotovo - vsetko zadarmo, bez reklamy a slusna rychlost.
miso2004
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 6. 2014 20:06

Já zas používám Raspberry Pi: Apache, PHP, MySQL, Subversion, ....

Žere to jen 3 watty. Zdarma a bez reklam. 80 GB webového prostoru zdarma navíc pomocí HDD Western Digital. :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Vendulla 29. 8. 2014 14:21

nechápu proč sem někdo strká placené služby, když téma je jednoznačně webhosting zdarma? (viz piginko)
jinak asi v dnešní době bude také rozhodovat velikost prostoru asi jako objem motoru pod sedlem. Mám třeba webovku na webhostingu, má fajn administraci, ale 100 MB je směšná kapacita a pak je už jen drahý jako prase - nikdy. Pak je zde české prostředí - např. hostinger.cz (zdůrazňuji to CZ), má velmi slušné 2 GB a paltu funkcí a možností, které nenabídnou leckteré placené webhostingy, ale od řpihlášení je vše krásně česky jako ve škole a po přihlášení se dostanete do prostředí, kde je čeština sporadická a zbytek manuály, návody, pomoc jen engliš (něco minimálně je snad čj), administrace je široká, intuitivní - webhosting má sice méně na výběr, ale je mnohem jednodušší a pružnější.
Jak zde výše navrhuje php5.cz - to má 50 MB a není to ani pro dítě ve školce, navíc to není pro začátečníky. Wedos má 100MB stejně jako Webhosting zdarma (píšou tam zdarma k doméně (co to asi může znamenat?) = totální *****! (opakuji nehovořím o placených službách) Ale kdo si myslí že mu mu může stačit 100 mega - tak jednoznačně webhosting a jsou tam, teda zatím byli velmi příjemní i když se vám podaří podat naprosto debilní otázku na ovládání a čumí to při tom přímo na vás - můj případ)
Endoru jdu ozkoušet, nevěřím tomu co tady říká v žádném případě -
a pak ještě na první pphled vypadá MOXO, které má 2GB bez reklam a 5GB s odkazy - popravdě řečeno nějaká ta reklamka nevadí, někdy nopak bypadáte jako že si to můžete dovolit dávat reklamu na svůj web - kdysi za reklamy dávali bonosové body třeba na webgarden a za ty si pak šlo nakupovat lecos, balíčky, šablony a hlavně Megabajty - jenže WG mi nesedl, ale stránka se tam udělat dá - no ona se dá udělat vlastně všude - nejdůležitější je jak to dře a jak komu sedne redakční systém - konkrétně ten Webnode mě totálně sere - ej moc fajn, ale ty palby si může strčit do *****.

A děkuji miso2004 za domeny zdarma http://www.registry.cu.cc/ - bohužel anglicky neumím, tak ten webhosting nevyužiji, ale kdo umí ten nemá problém .
Vendulla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kysa 31. 8. 2014 14:35

Vít Staníček píše:Já zas používám Raspberry Pi: Apache, PHP, MySQL, Subversion, ....

Žere to jen 3 watty. Zdarma a bez reklam. 80 GB webového prostoru zdarma navíc pomocí HDD Western Digital. :)

Tak začni opravdu počítat. 3W žere malina, disk má další spotřebu. Pokud si spočítáš náklady na elektriku a počáteční investici, tak hosting za 20,- měsíčně vychází levněji ;)
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jantarek2 6. 10. 2014 18:23

Doporučuji [url]www.sweb.cz[/url] od Seznamu... Sám jsem na něm zkoušel mnoho pokusů. Vygenerují Vám vlastní subdoménu třeba zive.sweb.cz na které si můžete dělat vše, dokonce můžete na svůj web nahrávat soubory přes FTP a to vše Zdarma. :love: Jediné co tak vám na horní část webu dají reklamní banner
Jantarek2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krakatoa 7. 10. 2014 04:59

Jantarek2:
Docela srandovní. Za banner mám na pipni zdarma celej VPS. Chceš porovnat parametry?
Krakatoa
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků