>>>>VPN>TOR>VPN>WEBSERVER<<<

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod GoodHuman 26. 5. 2015 14:54

Ahojte všichni , hledám způsob jak zapojit virtuální počítač s windows přes whonix gateway (či jiný zpusob) a potom za TOR dát ještě VPN na kterym potřebuju hostovat WEBSERVER ? Momentalně mam zapojen Windows(virtualbox) přes whonix gateway (virtualbox) na windows běží vpn client s port forwadingem a i přes přesměrování defalutních portu v XAMPP ,a korektně běžícímu DUC UPDATERU (NoIP services) se mi nedaří rozjet WEBSERVER či jakoukoliv jinou server side aplikaci. :shock:
GoodHuman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 26. 5. 2015 20:10

Pořádný obrázek by byl lepší než 1000 slov a dost možná při kreslení toho obrázku sám přijdeš na to, kde ti například chybí veřejná IP-adresa nebo port forward.

Co je cílem tvého snažení? Rozběhat na tvém počítači s neveřejnou IP-adresou WWW server přístupný z internetu prostřednictvím tor sítě? Nebo se chceš přes tor dostat do internetu, z internetu na VPN-server s veřejnou IP-adresou a z něj přes VPN na www server s neveřejnou IP-adresou? Alespoň já jsem cíl tvého snažení z tvého popisu nepochopil a tedy nevím, proč ti to nefunguje.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nargon 27. 5. 2015 09:16

Jsem na tom podobně jako vladimir, nedokážu si představit co vlastně máš/nemáš a čeho chceš docílit.
Nějaký ten obrázek by opravdu bodnul. Nevím zda se snažíš rozběhnout stroj připojený přes ten TOR anonymizér, nebo se snažíš zprovoznit server za VPNkou, nebo o co se sakra snažíš.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků