Problém s Coppermine Gallery

Diskuze na téma implementace, provozování, správy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Dee1407 18. 6. 2013 11:40

Dobrý den,

na hostingu ic.cz mám už delší dobu založené stránky, na kterých mám nahranou Coppermine Gallery. Všechno fungovalo jak má, ale když jsem se poslední dobou pokusila dostat na stránky, přístup mi zablokoval avast s hlášením, že stránka obsahuje trojského koně.

Proto jsem zkusila založit stránky znovu, v pohodě jsem se na ně dostala, ale jen do chvíle, než jsem tam nahrála galerii, pak se problém opakoval...

Nemáte někdo tušení, co s tím ?
Dee1407
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vebloud 18. 6. 2013 11:49

Jestli ta galerie, kterou si tam nahrála je záloha z IC.cz, tak může být napadená, nejčastější jsou hacky přes heslo uložené v totalcomanderu. Nebo slabý heslo do administrace galérie. Doporučuji změnit hesla do galerie, dát tam aktuální verzi coppermine, změnit heslo na ftpko, projet si antivirem počítač. A hlavně si zkontrolovat, jestli ta galerie není něják upravená ve smyslu šablony apod.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dee1407 18. 6. 2013 11:55

Právě že jsem si stáhla galerii znova z http://coppermine-gallery.net/, nepoužila jsem nic z té staré, heslo, mail, nové stránky, všechno jiný, počítač jsem projela avastem i programem Spyware Terminator a nic mi to nenašlo...

Ale i tak děkuji za odpověď
Dee1407
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků