eshop s vypoctem ceny

Diskuze na téma implementace, provozování, správy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jannk 13. 11. 2013 10:33

Ahoj - vim, ze existuje rada eshopu, ktere jsou zadarmo a mnohe jsou docela dobre ... ale hledam jednu specialni funkci: chci prodavat neco, u ceho se cena musi spocitat podle konfigurace zadane uzivatelem.
Rekneme, ze chci prodavat latku, tj nemuzu zadat vsechny mozne kombinace: rozmery, material, barvu, ale kdyz si nekdo vybere tyhle veci, tak celkem lehce vim jak spocitat celkovou cenu - a tu bych chtel ukazat zakaznikovi?? umi to nejaky free eshop??
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Haunter 13. 11. 2013 12:01

No... stejně všechny kombinace se zadat musí, toho se člověk nevyvaruje...
Konkrétně u Prestashopu bych to řešil tak, že dám nějakou cenu za měrnou jednotku, která by se měnila podle aktuální kombinace. Jinak na to jedině udělat nějaký plugin či importovat přímo upravené ceny...
Haunter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannk 13. 11. 2013 12:51

dik - asi jsem se spatne vyjadril - chtel bych treba neco jako tohle:
https://nomi.com.au/designs/new?product ... SI&size=38
stul je jenom jeden, ale cena se lisi podle materialu, velikosti apod
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Haunter 13. 11. 2013 13:15

Tak tohle PS podporuje v základu, jen to tak pěkně nezobrazuje dopočítávání ceny, prostě se změní cena ;-)
Haunter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannk 13. 11. 2013 15:49

to by zcela stacilo, dik !
Nicmene jsem trochu (!) hledal a nenasel jsem ukazku prestoshopu, ktery by tuhle vlastnost pouzival (cimz pochopitelne nerikam, ze to neumi) - nevite prosim o nejakem? (jen na ukazku)
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Haunter 13. 11. 2013 16:19

Haunter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannk 13. 11. 2013 16:39

ten pochopitelne znam ... ale u ktereho zbozi muzu menit jeho vlastnosti aby se menila cena?? Muzu menit hlavne barvu mnohych veci, ale cena je stejna
(viz muj predchozi priklad s velikosti stolu)

edit: sorry - uz jsem takove zbozi nasel :)
jannk
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků