cena eshopu při prodeji

Diskuze na téma implementace, provozování, správy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod teutates 27. 1. 2016 20:42

Ahoj. Vlastním eshop a bohužel na něj nemam tolik času kolik bych chtěl a tak jsem přemýšlel, že bych ho prodal. Měsíční čistý zisk je cca 5000,- (bez jakékoliv reklamy, při nějaké reklamě počítám, že by to byl několikanásobek). K eshopu je také facebooková stránka s cca 1000 "lajky". Čistý zisk při prodeji položky je cca 80%. Jakou má takovýto eshop a fb stránka cca cenu? Děkuji za rady
teutates
Junior

Odeslat příspěvekod remet 27. 1. 2016 21:29

A prodavas to jako celou firmu? Tj. vcetne s.r.o., nejake provozovny, majetku, klientu, smluv s dodavateli, atd. ?

Nebo prodavas jenom webovou stranku a FB profil?

Samotna stranka bude mit hodnotu malou konvergujici k par tisicovkam, u cele firmy bych to videl kolem 100 tisic + nejake oceneni skladovych zasob, majetku atd.
Linux? Nein, danke.
remet
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 27. 1. 2016 23:15

to zalezi kolik hodin prace mesicne je potrba na ten vydelek 5000,- a pak taky jake je to zbozi.
dale jak bylo receno - pripadne smlouvy s dodavateli, databaze klientu apod.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdama 28. 1. 2016 10:07

teutates píše:Ahoj. Vlastním eshop a bohužel na něj nemam tolik času kolik bych chtěl a tak jsem přemýšlel, že bych ho prodal. Měsíční čistý zisk je cca 5000,- (bez jakékoliv reklamy, při nějaké reklamě počítám, že by to byl několikanásobek). K eshopu je také facebooková stránka s cca 1000 "lajky". Čistý zisk při prodeji položky je cca 80%. Jakou má takovýto eshop a fb stránka cca cenu? Děkuji za rady


Hoď mi link do PM, řeknu ti, jakou má cenu.
Q9550 2.8 GHz @ 4 GHz, Asus Maximus II Formula, Case Thermaltake Armor LCS - Watter cooler, 4 GB RAM Kingston 1200MHz, nVidia 760GTX, Fortron Epsilon700w, SSD Kingstone 128GB System, 2.5 TB Data.
Zdama
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků