Amazfit bit diakritika

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Alex75 13. 7. 2018 04:50

Má někdo hodinky Xiaomi amazfit bit + aplikaci tools & amazfit? Hodinky mnohonásobně předčily očekávání, ale s aplikací mi nefunguje odstranění diakritiky. Zaškrtlé v menu to mám. Nemá někdo radu? Díky moc.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 13. 7. 2018 11:42

A ty notifikace po hovory, sms a další aplikace máš nastavené v Mi Fit nebo v Amazfit Tools?
Musí to být v tom toolsu a v Mi Fit to musí být vypnuté.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Alex75 13. 7. 2018 16:31

V mi je mám zapnuté, díky za radu, zkusím.

-- 13. 7. 2018 17:43 --

myšpulíne díky, asi funguje. U sms určitě, ještě testnu až přijde viber. Děkuji!
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod Alex75 13. 7. 2018 21:27

Vše funguje, díky moc tobě.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod rakov 12. 10. 2018 11:48

Můžu dotaz, v MiFit mám všechno vyplé, ale fungují jenom volání, SMS mne neupozorní, kde přesně nastavim v Amazfit Tools aby upozorňovalo i na SMS. Moc díky za rady.Když SMS v MiFit zapnu, tak sice fungují, ale s obdelničky misto diakritiky :-)

-- 12. 10. 2018 13:15 --

A když už se ptám, tak jěště dotaz na upozornění, ať už SMS nebo volání.V případě že budu mimo dosah mobilu. Když přijde SMS, a já jsem mimo dosah, tak jsem očekával že po znovu spojeni hodinek s mobilel přijde notifikace na zmeskyny hovor nebo sms a nepřišla, to se taky musí někde v AmazFit tools specifikovat? Nebo to už neupozorní? Moc všem díky za rady.
rakov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 12. 10. 2018 14:35

Amazfit tools, menu, aplikace a tam si vybereš co má chodit za oznámení.
Zmeškaný hovor se po znovupripojeni neobjeví, SMS ano.
Na diakritiku je nejlepší do hodinek nahrát český font a je po problému, více na miui.cz.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rakov 14. 10. 2018 09:59

Moc díky, už jsem to našel a nastavil. Škoda že nejde nějak nastavit to dodatečné upozornění na zmeškaný hovor. ;-)
rakov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rakov 17. 10. 2018 08:37

Úplně náhodou jsem přišel na to, že to upozorňuje i na zmeškané hovory :-). Chová se to tak, ze když mi někdo volá a nejsem s hodinkama v blízkosti mobilu, tak jak se vrátím a hodinky se znovu připojí, tak začnou vrnět jako kdyby zrovna někdo volal :-)
rakov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 17. 10. 2018 09:11

A napíšou kdo volal?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rakov 17. 10. 2018 09:29

To záleží co je nastavené v AmazitTools, já mám aby se zobrazilo jméno, tak se zobrazí.
rakov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 17. 10. 2018 09:34

Jo, jede to, ale asi jen když je Zmeškaný hovor poslední (možná jediná) notifikace. Budu zkoumat dál
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rakov 17. 10. 2018 10:14

Tak ono stačí, že to upozorní na poslední hovor. Pak se stejně dívám kdy volal, popřípadě jdu zavolat zpátky. Takže si už všimnu ostatních zmeškaných hovorů :-)
rakov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 17. 10. 2018 11:25

No jenže když je poslední přijatá notifikace třeba SMS, tak mám takový pocit, že Zmeškaný hovor už neukáže.
Edit : otestováno, chodí jen poslední zmeškaná notifikace z doby bez připojení, když je to hovor indikuje se hovor, pokud SMS, kecalek, mail o zmeškaném hovoru se už z hodinek nedozvíš.
roy1
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků