Win Phone 10 + caldav kalendář

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mmmjack 25. 2. 2016 23:59

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s přidáním caldav serveru do Windows Phone 10? Máme svůj vlastní na owncloud ve firmě a jediný kolega má wp, doposud se mi nepodařilo nalézt řešení, všichni co mají android už dávno kalendář nastavený a syncnuty mají, kdežto na wp jediná aplikace na storu, která umí přidat caldav zase neumí SSL, takže je taky k ničemu.
Pokud toto není cesta, tak jak sparovat kalendář z desktopoveho outlooku do tohoto telefonu? To přeci musí být základni věc ne? Na PC totiž máme Outlook, který s caldav používáme samozřejmě, ale v Outlooku 2013, ikdyz mám nastavený Office účet, tak v telefonu o kalendáři z pc nic neví...
Díky za rady
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod mmmjack 13. 3. 2016 22:25

Jo, dík ale zrovna todle jsem už zkoušel a v tom tématu se i sám ptal (pod nickem koudy_cz) :D
https://forum.owncloud.org/viewtopic.ph ... 6f#p107917

Ale teď už je to jedno, owncloud pro kalendář jsme zavrhli v práci a začali používat Outlook.com (OWA verzi, v androidu Active Exchange účet a ve Win Phone normálně outlook účet). Je to pro nás mnohem použitelnější.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků