Zobrazení kontaktu

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aurum 7. 6. 2017 21:53

Prosím o radu. Měl jsem v ruce tlačítkový mobil, tuším nějaký Element, který má v seznamu na SIM kartě přes 100 kontaktů pod jmény. Když někdo na něj zavolá (uložen v kontaktech), neobjeví se jméno, ale jen číslo. Nikde v menu jsem nenašel nějaké nastavení, jak se to má zobrazovat. Když jsem pak přidal do kontaktů své jméno a prozvonil ho, zobrazilo se moje jméno jak má, u jiných stále jen číslo. Neví někdo, čím to je? Děkuji.
aurum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jouday 8. 6. 2017 05:05

Asi zalezi na tom, jestli je ten ktery kontakt ulozen v pameti SIM nebo v pameti telefonu.
jouday
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miruska27 8. 6. 2017 05:36

To znamená, že ten kontakt máš uložený 2x, jednou na SIM a jednou v telefonu. Když jeden odstraníš, objeví se zase jméno O:-)
Miruska27
Junior

Odeslat příspěvekod aurum 8. 6. 2017 09:27

V telefonu jsou dvě SIM karty a úložiště v telefonu. Tzn. tři možné úložiště kontaktů. Všechny kontakty jsou uloženy na Sim1. Na Sim2 a v úložišti telefonu není nic. Když někdo, kdo je na Sim uložen a zavolá, objeví se jen jeho numerický kontakt. Když se na Sim kartu uložím teď, při zavolání na tento telefon se zobrazí moje jméno. tudíž správně, jak to má být. Teoreticky by se musely všechny kontakty přepsat, ale proč, když zapsané jsou správně, hlava nebere.
aurum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miruska27 8. 6. 2017 16:20

Ještě mne napadla jedna věc, zkus v nastavení seznamu kontaktů zvolit možnost pouze ze SIM 1 :-)
Miruska27
Junior

Odeslat příspěvekod aurum 11. 6. 2017 14:51

Pokud tam bude možnost "pouze", zkusím. Díky.
aurum
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků