Epson EH-TW5300 plus vhodné plátno a úpravy do 25 tisíc

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Brownik 14. 9. 2017 08:57

Zdravím všechny, do zrekonstruovaného panelákového bytu bych rád pořídíl projektor vzhledem k rozpočtu,rozměrům místnosti a velikosti stěny na kterou budu promítat (vychází na plátno okolo 110 palců), padla předběžná volba na Epson 5300. Použití bude v drtivé většině na filmy večer 3x do týdne. Dispozice místnosti je zde:
IMG_0795.JPG

FullSizeRender.jpg

půdorys (Large).jpeg



Projektor bude umístěný na zdi na poličce, vývody pro kabeláž a elektřinu jsou udělané. Projektor budu mít připojený HDMI kabelem k vlastnímu zdroji zvuku a obrazu, takže roli hraje jen obraz.
Chtěl bych se zeptat, jaké byste mi k projektoru doporučili roletové, nejlépe elektrické 110 placové 16:9 plátno? Vzhledem k podání černé jsem uvažoval o nějakém šedém, ale nemůžu nic sehnat, zatím se mi jako nejlepší volba jeví tohle od Elite Screens: https://projekcni-platna.heureka.cz/elite-screens-electric110h/ nic šedého jsem nenašel...

Budu vděčný za všechny rady ohledně výběru projektoru, plátna a instalace , případně doporučení na nějaký showroom v Brně a okolí.
Brownik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 14. 9. 2017 09:28

Něco se probíralo zde...
viewtopic.php?f=1703&t=1255409
viewtopic.php?f=1703&t=1266174

Těch vláken je tu ale víc. Takže než někdo poradí adekvátně Tvému požadavku, můžeš načíst vyhledané.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brownik 14. 9. 2017 14:43

díky za odkazy
Brownik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 14. 9. 2017 15:10

Tak jsem něco zkusil. Doufám, že Ti link pojede.

Snad budeš blíž konečnému výběru.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brownik 27. 9. 2017 13:53

prošel jsem, ale žádné šedé plátno jsem nenašel :-( škoda.. asi vyřeším tím vybraným od elite screens..
Brownik
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků