Philips 55PUS7502 - nejede obraz po jednom dni používání

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod CoolPoker 30. 9. 2017 18:37

Zdravím.

Koupil jsem si 55PUS7502. Po jednom dni používání přestal jít zcela obraz. Funguje zvuk, ambilight (mění barvy) a podsvícení (obraz není zcela černý). Zřejmě případ pro reklamaci. Jen se chci zeptat o co se může jednat, nebo zda tady má někdo s podobným problémem také zkušenost. Sám si hádám pomoct nijak nemohu...
CoolPoker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 30. 9. 2017 20:42

Jestli nechceš mít z telky svítící rádio, tak se asi reklamaci nevyhneš. Předpokládám, že nejede obraz - tedy není vidět ani nic z menu. Pokud by menu vidět bylo, zkusil bych totální obnovu do výrobních nastavení.

Nekoupil jsi telku přes net? Můžeš vrátit, nemusíš reklamovat.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CoolPoker 1. 10. 2017 08:34

Ano. Nezobrazuje se vůbec nic. Jen podsvícení funguje. Na internetu jsem nakoupil... Jen si to budou muset přijet zbalit a odvézt, páč tj na mě těžký (velký) krám... Mám smůlu nebo to je dnes již tak nekvalitní? Navíc některé kartony/polystyreny v balení jsou pochroumané. To snad nemůže být problém, když byl dodán vadný produkt. Navíc tam ta TV byla tak složitě uložená, že tam ty výplně už stejně nedám. Instalaci jsem dělal samozřejmě opatrně a dle návodu. Ale jaksi jsem si chtěl TV nechat a tak jsem s prázdným obalem nezacházel v rukavičkách.
CoolPoker
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků