65” TV pro PS4

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MaXiLuPa 6. 9. 2018 11:00

Ahojte,

potřebuji poradit s výběrem náhrady za 50” plazmu.

Líbí se mi hodně TCL 65DP660, ale nejsou na ni žádné recenze.
Podobná situace je u Toshiba 65U5863DG, která má jako jediná v této ceně Dolby Vision.

Cenový limit mám 25.000,-

Obraz půjde z PS4 Pro, Kodi na 4K HDR filmy a minimálně Skylink.

Děkuji za případné rady. L.
MaXiLuPa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 6. 9. 2018 11:58

Moc pěkné, že má ta Toshiba Dolby Vision, to se v téhle ceně jen tak nevidí, ale je to v podstatě k ničemu, ta televize má nízký jas a nemá široký barevný gamut, z HDR nic nebude.
Philips 65PUS7502, který jde teď pořídit na CZC za 23k (slevový kód + cashback), je zajímavý, protože má 100Hz panel, široký barevný gamut, slušný obrazový procesor a vestavěný soundbar, v rámci ceny neobvyklá kombinace. Ale má nižší kontrast a horší podání černé, mohl by to být trochu šok po přechodu z plazmy.
Jinak ale pro opravdu obstojné podání HDR by bylo potřeba přihodit aspoň 10 tisíc.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaXiLuPa 8. 9. 2018 17:50

Díky moc za tip, nevíš jak je to s povrchovou úpravou obrazovky ? Mám TV naproti oknu a chci se vyvarovat tomu co s plazmou...
Popřípadě co doporučuješ za modely, kdybych si ještě dosetřil nějakou korunu ? Počítám, že TV budu mít opět minimálně 5 let.
Díky
MaXiLuPa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 9. 9. 2018 20:08

Lesklost popsána zde: http://hdtelevizija.com/en/2017/06/12/p ... ht-review/
Z dražších modelů je výrazný upgrade bez zbytečného rozhazování Philips 65PUS8602 (teď s tím CashBackem).
kvok
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků