HURÁ, ztracené Custom Art Harmony nalezeny

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 7. 2. 2017 13:03

To bych se picnul. Evropská část recenzní tour Harmony 8.2 na HeadFi skončila prakticky po svém startu. První v řadě byl jeden kluk z Řecka, druhým jsem byl já. Jak už to tak v životě chodí, že jeden druhému škodí, tak Řek ušetřil, zásilku nepojistil a ta naše Česká pošta zásilku ztratila. Se mnou se nikdo na poště nebaví, reklamaci musí podat odesílatel, ten tvrdí, že musí čekat 30 dnů. Nicméně není-li zásilka pojištěná, tak jsou Harmony v trapu, jelikož se asi bude těžko někdo nějak exponovat, aby vše řádně vyšetřil. V ČR pokud se zásilka ztratí, tak se předepisuje k náhradě doručovateli, operátorům na depu, prostě někomu. To se však děje, jen když má zásilka nějakou hodnotu, což není tento případ.

Takže pokud by někdo z Vás zahlédl Harmony na prodej v univerzální verzi, tak mi prosí dejte vědět. Uni verze by u těchto sluchátek byla hodně unikátní, oficiálně se nenabízí.

Byl bych maximálně vděčný, kdyby se někde harmony objevily, nicméně iluze si nedělám. Dík kluci.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jencekgs 7. 2. 2017 13:27

Kuwa tak to je pech. Drzim palce at to dobre dopadne.
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 7. 2. 2017 14:18

:-S :-S :-S

Koukám na to na head-fi. No tfuj, Řek s audiem za pár tisíc USD je moc chudej na to využít nějakou poštu se sledováním. Bejt Piotrekem, tak mu pošlu fakturu aspoň tak n poloviční cenu.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 7. 2. 2017 14:34

Sledování bylo, ale nepojistil to. Tudíž zásilka bez hodnoty. Tady se mi pošťáci smějou do ksichtu, neustále aktualizujou ten jejich track and trace, že se pokouší doručit a na některých mezinárodních trackovacích sitech to ukazuje, že nemohli doručit, poněvadž jsem nebyl doma. Jsem za lháře a možná u některých i za zloděje. Řek to má na párku, že musí počkat těch 30 dnů. Dnes jsem zase volal sem na depo a seřval každýho, kdo se byl ochotnej se mnou bavit. Paní vedoucí mi prý ještě zavolá. Ani nedokážu vyslovit jak strašně jsem nas....ej.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 7. 2. 2017 14:36

Sakra, myslel jsem pojištění samozřejmě.

Osobní návštěva depa?
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 7. 2. 2017 14:53

No problém je v tom, že pošta se v této fázi odmítá se mnou bavit, oni evidují zásilku jako ztracenou a reklamovat se musí na straně odesílatele. Mám obavu, že pokud tam půjdu osobně, nic nevyřeším a jen mi rupnou nervy.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lithrai 7. 2. 2017 15:33

Ak tomu dobre rozumiem, tak podla sledovacieho cisla, zasielka bola prevzata na dorucenie. Ale ty si nebol zastihnuty na adrese. Cize musi byt zistitelne, ktory dorucovatel zasielku prevzal na dorucenie a ked ju nedorucil, musel ju priniest naspat do depa/skladu. Toho treba do*ebat.
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 7. 2. 2017 15:57

Ne, dorucovatel nikdy sluchatka nedorucoval. Postovni stranky indikuji, ze balicek nebyl dorucovan z technickych duvodu na strane posty. Bohuzel nektere mezinarodni stranky indikuji neuspesny pokus o doruceni z duvodu me nepritomnosti, ale to neni pravda. Dnes mi depu rekli, ze posledni scan baliku byl pri nocni smene na depu, ale dorucovatel uz rano svan evidovany nema, tudiz nikdy ani nedorucoval. Balicek proste zmizel z depa a nikdo nevi kam. Pry mam cekat, mozna se jeste nekde objevi.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jencekgs 7. 2. 2017 16:24

A co udelat plnou moc k zastupovani reka? Kuwa fakt Ti to nezavidim a uprimne je mi to lito.
Vim ze to je tezke, ale jestli chces jednat s postou, chce to nervy nechst doma. Ale jak toho docilit.

Drz se Pavle
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 7. 2. 2017 16:39

Nejvic mne štve, že teď už se do žádný tour nedostanu. Nikdo mi už nic do Čech nepošle. Celá tahle událost poškodila nejvíc Custom Art, který přišli o sluchátka a zbytek účastníků tour, kteří si je neposlechnou.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 7. 2. 2017 17:20

To chce tam dojít, po telefonu nikdo nic nevyřeší a hlavně bych to nechal řešit toho Řeka, je to jeho chyba ne tvoje. Je jasný nze zásilka zmizela na poště tak ať to zreklamuje, případně ať to zaplatí když to nepojistil. Ta tour nemá nějaký svoje pravidla na to jak posílat zásilky?
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 7. 2. 2017 17:28

Řek je Řek a má to v paži. On si sluchátka poslechl, poštovné ho stálo suchý z nosu. Reklamovat bude až po 30 dnech. Tady já už taky nic nezmůžu. Pokoušel jsem se domluvit, aby zásilku prohlásili za ztracenou a tak by se teoreticky měla přestat objevovat jako doručovaná. Jenže pak jsem se ze zvědavosti podíval na jinou, kterou jsem řešil jako ztracenou v Říjnu. Ta se sice potom našla a byla řádně doručená, ale v jejich systému se stále doručuje. Tudíž jejich track&trace stojí za pendrek. Dnes mi baba řekla, že ještě pár dní počkají a budou zkoušet hledat, ale že tomu moc nevěří.
Bohužel ta tour na HF nebyla moc promyšlená a nikoho asi nenapadlo požadovat pojištění na nějakou hodnotu. Mne by nikdy nenapadlo to nepojistit. Lidi jsou rúzné, blbé a pitomé.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 7. 2. 2017 18:11

Noo to nenajdou, to někdo ukradl. Nebo tam mají takovej bordel za až to někdo někdy najde tak si to stejně nechá když už je to ztracený. Česká pošta je bohužel nutný zlo. Nedávno se mi taky jedna zásilka ztratila, ale za pár korun z Ali, to neřeším.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 7. 2. 2017 18:37

Mě už se jich ztratilo. Někdy marné se vztekat.

Přeji ať se to vše vyřeší. Tohle je vcelku nepříjemné
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod haens 7. 2. 2017 19:05

přesně na takové věci tu máme "Pomáhat a Chránit".

akorát bych si pak po nějakou dobu nenechával poštou posílat nic křehkého, lel
Samsung S23
haens
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků