Computer_042018_Recenze_SamsungC49HG90

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod TR1990 1. 4. 2018 11:51

Vážená redakce,

uvažuji o koupi monitoru Samsung C49HG90, přičemž v čísle 03_2018 jsem se dozvěděl, že chystáte recenzi právě tohoto monitoru, viz obrázek níže:

Obrázek

Bohužel jsem však v novém čísle 04_2018 na recenzi uvedeného modelu nenarazil. Chtěl bych se tedy zeptat, zdali se tato recenze ještě vůbec chystá, a pokud ano, tak kdy a kde si ji bude možné přečíst?

Mockrát děkuji za odpověď.

Tomáš Rybka
Dlouholetý spokojený čtenář časopisu Computer
TR1990
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TR1990 4. 4. 2018 21:13

Čte si to tady ještě vůbec někdo? :-)
TR1990
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Shitman 4. 4. 2018 21:43

A čím má být Computer tak speciální, že stojí za to si ho předplácet v době internetu?
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TR1990 5. 4. 2018 13:28

The Shitman píše:A čím má být Computer tak speciální, že stojí za to si ho předplácet v době internetu?


Chtěl jsem jen vědět, zdali si tady toto fórum prochází někdo z redakce... :-)
TR1990
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 5. 4. 2018 13:50

Roky a roky ne. Vždyť pohledem na výpis první stránky témat sám uvidíš rok 2014.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TR1990 6. 4. 2018 21:04

Vidím i konec roku 2016. :-) A od té doby žádný dotaz nikdo nepsal. To ale přece automaticky neznamená, že už sem nechodí. :-) A pokud opravdu ne, tak tahle sekce pak postrádá trochu smysl. Zkusím zaspamovat někde jinde.

Monitor měli v redakci již 21. ledna 2018, viz odkaz níže, poté se o něm zmíní v březnovém čísle, že bude recenze, a nakonec nic...

https://www.zive.cz/clanky/tyden-zive-monitor-ktery-z-vas-udela-trpaslika/sc-3-a-191455/default.aspx
TR1990
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 6. 4. 2018 21:17

Třeba jim odešel, nebo redaktor mohl onemocnět, co já vím...
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 20. 1. 2019 16:36

Dobrý den,

jak psal kolega výše, bohužel diskuse zde se přesunula z velké části na Facebook, proto to zde poněkud usnulo.

Recenze monitoru se nám posouvala, bohužel rozsah časopisu je omezený. Nakonec vyšla v Computeru 7/18.
Jiří Kuruc
Redaktor Computeru
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků