Nabušené DVD 23/08 nefunguje

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod Markýz71 4. 12. 2008 16:29

Koupil jsem si Computer 23/08 ale bohužel DVD nefunguje. Po vložení do mechaniky a načtení se otevře nové okno, které je však prázdné. Zkoušel jsem i otevření v Totalu, avšak se stejným výsledkem. Jiná CD i DVD fungují bez problémů. Chtěl bych věřit, že je to kusová chyba, ale poslední dobou jsou problémy s funkčností CD a DVD z dílny Computer Pressu stále častější.
Markýz71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 4. 12. 2008 17:51

Rádi bychom to nějak vylepšili, ale bohužel to nejde. Nejsme totiž výrobci samotného "fyzického" DVD (lisovnu opravdu nevlastníme) takže naše možnosti jsou omezené - mám pocit, že postupně už jsme vystřídali všechny dostupné producenty lisovaných DVD a všude to bylo plusmínus stejné. Žádná lisovna nedokáže garantovat 100 % čitelných médií a proto se vždy vyskytne nějaké promile nečitelných disků, které je potřeba reklamovat.

A ještě reálná zkušenost - část "nečitelných" DVD se posléze ukáže být čitelnými. Naše zkušenosti ukazují, že někdy za to může skladování při distribuci, kdy se DVD trochu prohnou. Narovnání do původního tvaru jim pak chvíli trvá, zkuste DVD dát přes noc třeba pod knihu a zkusit to znovu. Pokud to nepomůže, samozřejmě reklamujte.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků