Computer 1/12 vychází 12. ledna

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 12. 1. 2012 15:17

Obrázek
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vindis 13. 1. 2012 11:45

Můžete vysvětlit co znamená ta přelepená cenovka u computer 1/12?

Koukám do trafiky a tam nový computer. Akorát v levém horním rohu, jak je těch 49 Kč je zalepeno bílou samolepkou a dole u čárového kódu taktéž. Akorát je tam jiný čárový kód a uvedena cena 54,90 Kč.
vindis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 13. 1. 2012 12:23

Předpokládám, že to je nějaký důsledek zvýšení DPH a následných domluv mezi distribucí a prodejci.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miramares 13. 1. 2012 21:54

A to zdražení verze pro iPad je taky důsledek DPH? Jestli ano, tak byste měli vyhodit toho, kdo to počítal, jelikož rozdíl DPH jsou 4% a navýšení je o 50%!!
původní cena 1,59
nová cena 2,39
miramares
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 14. 1. 2012 19:49

Zdražení na iPadu je konec zaváděcí ceny (za tu bychom to opravdu dlouhodobě prodávat nemohli) a hlavně nasazení předplatného v Kiosku, kde je to mnohem levnější.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buffalo007 15. 1. 2012 14:10

Zdravím. V posledním čísle jste otiskly můj dotaz ohledně vydání Computeru 22/11 na Publeru a bylo přislíbeno, že Computer bude vycházet stejně jako papírová verze. Dneska jsem si ovšem chtěl koupit další vydání a koukám, že je tam stále číslo 24/11.
Buffalo007
Junior

Odeslat příspěvekod Michal Politzer 16. 1. 2012 11:04

To je bohužel problém Publera, oni od nás podklady mají.
Michal Politzer, elektronické časopisy (PDF a iPad)
Michal Politzer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buffalo007 16. 1. 2012 20:40

Takhle: Nevadí mi zase až tak tolik, že si to přečtu o chvíli později. Spíš mě zajímá, jestli ten problém někdo řeší? Dá se očekávat, že se to může opakovat?
Buffalo007
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 17. 1. 2012 09:12

Hlásil jsem to jako chybu do Publera pátek, co se děje u nich, to už netuším.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Politzer 17. 1. 2012 10:53

Já do Publera teď zavolal, takže už na tom pracují. Omlouváme se, máme všichni samozřejmě zájem na tom, aby časopisy vycházely včas - takže se pokusíme trochu lépe vyladit procesy.
Michal Politzer, elektronické časopisy (PDF a iPad)
Michal Politzer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 17. 1. 2012 15:58

Zabralo to, Publero aktualizovalo http://cs.publero.com/titul/computer_1. Tak jen doufám, že se tam jenom někdo "zapomenul" a nebude potřeba řešit to takhle krkolomně pokaždé.
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dagondrive 23. 1. 2012 15:09

Zdrazeni je prece kvuli sekci mobiliti ne? Dik ze tam budete mit sekci mobiliti, kvuli tomu si budu computer kupovat :)
dagondrive
Junior

Odeslat příspěvekod vindis 23. 1. 2012 15:53

No nevím. Že by kvůli pěti stránkám došlo k takovému zdražení? Vždyť příloha Connect, která má mnohem více stránek, se cenou časopisu nezahýbala.
Popravdě, pokud Mobility jako samostatný časopis skončil a sloučil se s Computerem, tak bych jaksi očekával, že bude mít více stránek než těch 5. Takhle to vypadá, že tam žádné mobility nejsou. Aspoň jedno mobilní téma, pár recenzí aktuálních novinek a přehled aktualit od operátorů nebo mini zprávičky + Smart.


Ale zpět k mému příspěvku. Pokud se skutečně jedná o zdražení, ať už z jakéhokoli důvodu, tak nechápu ty přelepené samolepky. To jste předem nevěděli, že dochází ke zdražení a nepřizpůsobili tak grafiku?
Pokud časopis stojí 49 Kč a jedná se o nějakou dohodu mezi dodavatelem a prodejcem, pak co to kruci má jako znamenat? Proč má někdo za stejný časopis platit 49 Kč a jiný 55 Kč?
vindis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Buffalo007 25. 1. 2012 12:48

Já vím, že jsem na to rychlé vydávání docela naléhal, ale musím se zeptat, protože mi to je docela podezřelé: To už vyšlo číslo 2/12? Na publeru se objevilo již před pár dny, ale zde na fóru a i na zive.cz není o něm ani zmínka. Navíc nevím, jestli se změnila po novém roce nějak frekvence čísel, když předtím to byl čtrnácti deník. Tak jestli je to v pořádku, nebo to je nějaký omyl.
Buffalo007
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 26. 1. 2012 08:49

2/12 vyšla na stáncích dnes, takže to zase naopak bylo Publero trochu moc aktivní :)
Pavel Nygrýn
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků