Selhání inicializace procesu přihlášení - instalace Win 7

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Typek22 21. 11. 2012 00:20

velice a převelice dekuji už sem myslel že me stlači už sem vydel kaj co ale todle je ulet paradox je že xp prof nabehne bez nejmenšich problemu zas sem chytřejši notebook mam za 10 hodin odevzdat ten muj ***** je x55a fakt moc dik
Typek22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nivelle 2. 12. 2012 22:12

oooooooooo píše:Postup který je řekněme zvladnutelný kymkoliv - stahnout gparted bootovací - bootnout,odstranitt všechny! vytvořit a kolečko se sloučením.
Až z toho bude jeden tak naformatovat - aktive nastavit.Instalovat seven.


Díky díky díky! :)
Nivelle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IkaSGC 27. 12. 2012 12:50

oooooooooo píše:Postup který je řekněme zvladnutelný kymkoliv - stahnout gparted bootovací - bootnout,odstranitt všechny! vytvořit a kolečko se sloučením.
Až z toho bude jeden tak naformatovat - aktive nastavit.Instalovat seven.


Zdravím :) já jsem se dostal taky k tomuhle problému o kterém jsem dřív neměl ani ponětí. Sestřenka dostala noťas na který jsem měl v plánu nainstalovat Win7 se kterým se už docela naučila ale problém byl že disk byl GPT a tak to nešlo. Smazal jsem všechny oddíly i pomocí druhého PC a vytvořil klasicky 2 oddíly, naformátoval a vrátil do "Asus x55a" a instaloval se Win7. Pak nastala tato chyba co se zde řeší a narazil jsem na toto vlákno. Zdáse že vaše rešení je naprosto správné ale nastal u mě jeden problém. Vživote sem s gparted nedělal :). A prosím moc o radu. Kterou verzi si stáhnout a aspoň drobný uživatelský popis jak na to. Nerad vás obtěžuji ale zdáse že jsem narazil bez pomoci na konečnou. Prosím o radu Děkuji moc :)
IkaSGC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 27. 12. 2012 12:54

IkaSGC:
Spáchal jsi totožnou chybu jako všichni ostatní:
IkaSGC píše:pomocí druhého PC a vytvořil klasicky 2 oddíly, naformátoval

=> neinstaloval jsi do čistého HDD.
Co s tím?
Naprav to.
Je úplně jedno, jestli k vyčištění HDD použiješ gparted, diskpart nebo jiný nástroj.
=> tahle akce:
IkaSGC píše: pomocí druhého PC

byla zcela zbytečná.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IkaSGC 27. 12. 2012 15:44

Ano ano této chyby si jsem vědom. A proto jsem napsal. Prosím o radu jakou gerzi Gparted stáhnout, předpokládám že to musí být bootovací. Na netu jsem našel spoustu verzí ale která je ta pravá nevím. Stáhl jsem "gparted-live-0.14.1-1" vypálil na CD nabootovat jde avšak rozhraní je pro mě španělská vesnice s mnoha promněnnými. Zdali by mi bylo možno poradit jakou verzi po případě odkaz a klidně zjednodušený návod nebo vysvetlení jak v gparted postupovat. Kdyby to mělo klasické rozhraní podobné biť jen trochu jako správce disků ve win. Ale ten co jsem stáhl je jen v podobě cmd a ani nevím jakými příkazy začít. :)

Je mi jasné že se asi nikomu nebude chtít do mě investovat ten čas na vysvětlení :) ale obrovsky by mi to pomohlo. :) Pokud jě někdo v blízkosti zlína klidně se odvděřím za radu i pivem někde v hospodě :D třeba bych se i něco přiučil u piva. :D
IkaSGC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 27. 12. 2012 16:57

Ze zlina jsem já,no ted u zlína.V hospodě budu stoprocentně v sobotu v pul druhe,budu tam přebirat naký věci :-),jestli problem pokračuje napiš PM a stav se s tim do hospody
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Big67 16. 5. 2013 21:17

Mel sem stejny problem. Ale ne na notebooku. Bylo to pri upgradu PC a pouziti desky Intel DH61WW. Takze me poznatky a konecny postup.

1. Nainstalovat Win7
2. Po dokonceni instalace a naslednem neustalem restartovani znova nabootovat.
3. Oprava instalace - prikazovy radek
4. Postupne zadat prikazy:
bootrec /RebuildBcd
bootrec /FixMbr
bootrec /FixBoot
5. Exit - Restart

Instalace byla opravena a nyni uz vse funguje jak ma.
Big67
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 5. 2013 05:36

Nepomůže pokud maš určitym způsobem předpřipraveny oddily a nemaš hybrid EFI pokud tedy efi,takže to neni konečnej postup.Konečnej postup pokud chceš vyloučit nepředpokladana kombinace je fakt neobnovovat bcd ani se nesnažit fixnout ale nastřelit to na čiste louce.Sice o kousek zpět jsem pastoval na ktere přikazy se ma v konzoli podívat - totež co ty, je to koneckonců ve foru tak stokrat kdyby četli , ale postup dvě ma par vyhod ktere eliminuji par překvapení možnych.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Killator 31. 7. 2015 08:28

Zdarec, chtěl bych Vám velice poděkovat za tyto rady. Též mi to do kola restartovalo a díky Vám to zase jede. Můj postup byl od Big67 a tento postup mě umožnil se zase dostat do Windowsu :tleskani
Killator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gryfell 18. 3. 2016 21:34

Dobry den, pri instalaci w7 na stolni pocitac se mi objevila také tato hlaska ale windows naskocil normalne. Nainstaloval sem ovladace na zakladovku, restartoval a vse v pohode. Problem nastal tehdy kdy sem nainstaloval ovladac od grafiky(gtx970). Po restartu mi to pise ze windows manager oken prestal pracovat po stisknuti ok, se nic nemeni ale nejdou mi spustit různé hry. Ale pred nainstalovanim ovladacu jdou. Zkousel sem napriklad ten novy tomb raider pred nainstalovanim ovladacu jsem zkusil spustit a dostal jsem se do nabidky play, option atd, samotnou hru jsem sposutet nezkousel. Po instalaci se ale nespustí ani to. Mate prosim nejake rady? Windows sem preinstalovaval asi 4, zkousel jsem jak graficke ovladace z cd tak i aktualni z nvidia experience.
Predem moc dekuji
Gryfell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 20. 3. 2016 11:38

Ty Windows zjevně legální nejsou, že?
pri instalaci w7 na stolni pocitac se mi objevila také tato hlaska ale windows naskocil normalne.

= chování Windows 7 activátoru v podobě bootloaderu.

Na tomto fóru se podpora pirátskému software neposkytuje. Hledej ji tam, kde jsi stáhl tyhle cracklý wokna ...
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bouney 6. 5. 2017 01:14

Kdyby se ještě někdo trápil s HP ProBook 4730s, tak jsem to teď řešil se změnou na SSD disk. Výše uvedený postup fungoval, ale byl tam jeden zádrhel. V BIOSU je možné nastavit SATA na AHCI nebo IDE. V jednom z těchto nastavení instalátor napsal, že z uvedeného oddílu nemůže hardware bootovat, nebo co, takže se instalace ukončila. Šel jsem do BIOSU, přepl SATA na to druhé a hned to šlo. Pak mi však nastal výše uvedený problém se Selháním inicializace, začalo to klasicky nekonečně bootovat. Tak jsem se vydal výše uvedenou cestou, jenže - bootrec /RebuildBcd nenašel jedinou instalaci. Aby taky jo, když tam nebyl disk C: a vůbec nic tam vlastně nebylo. Tak jsem musel zase zpět do BIOSU a přepnout SATA zpět, a pak už výše uvedený postup začínající bootrec /RebuildBcd atd.. fungoval a systém se rozjel. Tak jen kdyby se s tím někdo třeba ještě trápil, tak zkuste popřepínat tu SATA volbu BIOSU... :-)
Bouney
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků