..Temporary Internet Files\Low\Content.IE5

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Verxes 10. 5. 2017 10:34

Ahoj,
mám dotaz, v níže uvedené cestě mi Internet Explorer dává spoustu dočasných souborů, po čase je tam několik GB dat - tato složka nemá nic společného s "dočasnými soubory", které mohu smazat přes nastavení prohlížeče, ale musím obsah v ní jednou za čas smáznout ručně. Dokonce ani nástroj na vyčištění disku to nesmaže.

C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Low\Content.IE5

Celý problém je v tom, že na stanicích nám lidé poslouchají online rádia přes IE, která ukládají do této složky soubory .dat, každý takový soubor má několik MB a po pár týdnech provozu to zahltí celý disk, takže vždy ručně mažu tuto složku.. problém se cyklicky opakuje, protože uživatel neumí (čti nechce) používat jiný prohlížeč než IE.
Tak se chci zeptat, (dřív než budu řešit nějaký skript, který mi to po spuštění každého PC odmázne), jestli se to nedá spíše někde nastavit, omezit velikost apod. (klasické omezení velikosti cache prohlížeče na obsah v této složce nemá vliv)

Předem dík za veškeré rady
Verxes
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 10. 5. 2017 10:57

Dela nam to taky.
Nekdy to haze jak ma do Temporary Internet Files, nekdy jak pises, nekdy i do TEMP\Low....
Taky to rucne promazavam u uzivatelu...
Abox
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 10. 5. 2017 11:38

Proč ručně? :-)
Co takhle skriptíček na bázi
Kód: Vybrat vše
del /F /S /Q %temp%
del /F /S /Q %tmp%
del /F /S /Q "%appdata%\..."

do Plánovače? ;-)
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 10. 5. 2017 11:55

Promazavam to rucne, pokud je nejaky problem.
Nemam rad tyhle mazaci automaty, uz jsem se parkrat pekelne vydrbal, kdyz ma nejaka aplikace konfiguraky v tempu a pak neco prestalo chodit...
Abox
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 10. 5. 2017 14:49

Abox:
1) Chybná konfigurace dané aplikace -> nakopat (nejen) do zadní části příslušného autora
+ lempla, který něco tak zfušovaného přijal do provozu.
2) Nesprávné načasování skriptu adminem v Plánovači.
Ideálně jako logoff skript.
Dřinu strojům! ;-)
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků