rozlišení ikon ve win7

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dakov 11. 10. 2017 16:22

dobry den , jde nejak ve win7 změnit rozlišení ikon na ploše. oproti xp jsou o mnoho věčí. nejde mi o znenšení ikon ale o zmenu rozlišení aby to bylo jako v xp. děkuji
dakov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wikan 11. 10. 2017 16:51

No a máš opravdu nastavené správné rozlišení?
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dakov 11. 10. 2017 19:11

rozlišení je asi spravne , např ikona tento počitač ,koš , atd je ok ale zastupce se mi zda nejaky večí než v xp
dakov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Chipoun 11. 10. 2017 19:17

Věčí = větší? A nebo je to jiný neduh toho zástupce. Jen jestli hledáme příčinu správné chyby zobrazení?

Můžeš dát screenshot obrazovky kde je chyba vidět?
Chipoun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dakov 11. 10. 2017 19:52

když si porovnám ikony win7 a xp tak je to i při spravnem rozlišení větší . a to i tak všeobecne ne jen na mem pc
dakov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pohodar23 11. 10. 2017 20:56

Velikost ikon na ploše změníš po klinutí pravým tlačítkem myši na plochu, poté zvolíš zobrazit a vybereš si z nabídky. Pokuď ti jde o změnu velikosti jednotlivých ikon, potom si označ konkrétní ikonu a zaroluj kolečkem myši.
pohodar23
Junior

Odeslat příspěvekod dakov 28. 10. 2017 15:02

vyřešil jsem to redukcí vga na hdmi a pripojil to na grafice do hdmi. Existuje nejaky program ktery zakaže všechny ty nesmyslne hlašky w7. např když chci neco instalovat tak se me to nemusi ptat. atd díííky
dakov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krysta 28. 10. 2017 15:32

Nastavení Windows UAC, ale doporučuji hlavně prostudovat místní bezpečnostní FAQ.
krysta
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků