Nejde zvuk po aktualizaci Win 7

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 20. 2. 2018 21:36

Nejprve bych chtěl napsat, že jsem ve fóru hledal, ale nenašel odpověď.
Mám problém se zvukem na svém notebooku.
Po reinstalaci Windows 7 Professional (Lenovo T430) zvuk normálně fungoval. Nyní zvuk nefunguje. Patrně to souvisí s instalací aktualizací Windows a řízením spotřeby. Pokud notebook zapnu a je připojen do el. sítě, zvuk funguje standartně. Pokud je zapnutý na baterii, zvuk nefunguje (pomůže restart nebo probuzení za spánku). Dočetl jsem se, že to patrně dělá nějaká aktualizace Win., ale našel jsem jen označení aktualizace pro Win. 8. Nevíte, kterou aktualizaci odinstalovat? Nebo některé pozdější aktualizace tento problém řeší? Nebo je nějaké jiné řešení? Díky moc.
Black Sabbath
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 21. 2. 2018 11:24

Já bych zkusil aktalizovat ovladač zvukové karty. Máš nainstalovalou poslední verzi ze stránek Lenova, nebo nějaké generické z windows?
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 21. 2. 2018 23:29

Nainstaloval jsem nejnovější verzi ovladače Realteku ze stránek Lenova pro tento model notebooku a stále stejné.
Black Sabbath
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 22. 2. 2018 07:19

Podívej se na ovladače ACPI.
Nejsou tam nacpané nějaké generické parodie od MS?
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sauroni 30. 9. 2018 21:09

to Black Sabbath: Podařilo se ti opravit chybu se zvukem při spuštění notebooku na baterii?
Mám ve W7 ten samý problém na třech noteboocích Lenovo. Stáhla se tam aktualizace, která mi taky blokuje zvuk při práci na baterii a marně hledám, jaký update odinstalovat. Děkuji za případnou radu.
sauroni
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků