Nejdou mi otevřít některé internetové stránky

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod fps 16. 6. 2010 19:36

poslední dobou mi nejdou otevřít některé internetové stránky, i když před tím šli, ani v mozille ani v internet exploreru, ale na XP ty stránky normálně jdou, vše jsem pročistil ale stále stejné, předem díky za rady
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 16. 6. 2010 19:39

O jaké stránky se jedná? Neblokuje je například antivir (firewall)? Nejsou nějaké záznamy v hosts souboru?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fps 16. 6. 2010 19:46

Bari007 píše:O jaké stránky se jedná? Neblokuje je například antivir (firewall)? Nejsou nějaké záznamy v hosts souboru?

jsou to třeba ty stránky, http://www.mobihand.com/product.asp?id= ... MeterBerry, antivir i firewall jsem na chvilku vypnul ale je to stále stejné
Naposledy upravil fps dne 16. 6. 2010 19:49, celkově upraveno 1
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 16. 6. 2010 19:49

Mě se načetli, i když to teda ze začátku vůbec nevypadalo... Nenačte se ani v případě, že počkáš déle? Firewall to neblokuje? Nejsou nějaké záznamy v hosts souboru? Nemáš možnost zkusit svůj počítač připojit nějak jinak k internetu (notebook píchnout na nějakou free WiFi nebo se připojit třeba přes mobil nebo u kamaráda)?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fps 16. 6. 2010 19:51

ten firewall jsem taky vypnul ale nic, co je divné že mi normálně ty různé stránky před pár dny šli ale teďka nic,
Naposledy upravil fps dne 16. 6. 2010 19:52, celkově upraveno 1
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 16. 6. 2010 19:52

Bari007 píše:Nenačte se ani v případě, že počkáš déle? Nejsou nějaké záznamy v hosts souboru? Nemáš možnost zkusit svůj počítač připojit nějak jinak k internetu (notebook píchnout na nějakou free WiFi nebo se připojit třeba přes mobil nebo u kamaráda)?

?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fps 16. 6. 2010 19:55

Bari007 píše:
Bari007 píše:Nenačte se ani v případě, že počkáš déle? Nejsou nějaké záznamy v hosts souboru? Nemáš možnost zkusit svůj počítač připojit nějak jinak k internetu (notebook píchnout na nějakou free WiFi nebo se připojit třeba přes mobil nebo u kamaráda)?

?

ne nenačtou, chvíli to šrotuje pak hláška Server nenalezen, není někde nastavená doba po co to má načítat a pak se to kdyžtak vypne?
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 16. 6. 2010 20:52

Ne.
Bari007 píše:Nejsou nějaké záznamy v hosts souboru? Nemáš možnost zkusit svůj počítač připojit nějak jinak k internetu (notebook píchnout na nějakou free WiFi nebo se připojit třeba přes mobil nebo u kamaráda)?

?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fps 17. 6. 2010 06:47

Bari007 píše:Ne.
Bari007 píše:Nejsou nějaké záznamy v hosts souboru? Nemáš možnost zkusit svůj počítač připojit nějak jinak k internetu (notebook píchnout na nějakou free WiFi nebo se připojit třeba přes mobil nebo u kamaráda)?

?

jak má vypadat správně hosts souboru?
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 17. 6. 2010 12:28

Hosts soubor vypadá tak, jak si ho uděláš :) Tam libovolně můžeš přidávat záznamy a upravovat tím chování aplikací využívající přístup k internetu. Některé ochranné aplikace hosts soubor upravují z důvodu bezpečnosti, například určitě vím, že Spybot tam přidává záznamy.

Po čisté instalaci OS je ale hosts soubor prázdný, resp. je tam jenom několik ocitovaných řádků.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fps 17. 6. 2010 12:30

mam internet přes wifi, a už dlouhá léta od stejného poskytovatele a nikdy žádný problém nebyl, muže to být třeba problém na straně poskytovatele
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 17. 6. 2010 12:31

Teoreticky může. Poskytovatel to může blokovat, ale nevím, proč by to dělal. Zkontroloval bych ten hosts soubor.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fps 17. 6. 2010 12:32

Bari007 píše:Hosts soubor vypadá tak, jak si ho uděláš :) Tam libovolně můžeš přidávat záznamy a upravovat tím chování aplikací využívající přístup k internetu. Některé ochranné aplikace hosts soubor upravují z důvodu bezpečnosti, například určitě vím, že Spybot tam přidává záznamy.

Po čisté instalaci OS je ale hosts soubor prázdný, resp. je tam jenom několik ocitovaných řádků.

večer se do něj kouknu, mám ho když tak vymazat?
fps
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 17. 6. 2010 12:33

Ne. Pokud tam nemáš nějaké důvěrné informace, tak ho můžeš nahrát někam a dát sem odkaz ke stažení, ať se na to můžeme kouknout.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fps 17. 6. 2010 12:35

Bari007 píše:Ne. Pokud tam nemáš nějaké důvěrné informace, tak ho můžeš nahrát někam a dát sem odkaz ke stažení, ať se na to můžeme kouknout.

díky večer
fps
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků