Funkční vypnutí reklam v Honor 8 64GB dual sim

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Da_Neck 24. 8. 2017 18:56

Zdravím všechny!
Potřeboval bych poradit jak se zaručeně zbavit vyskakovacích oken v mobilu. Mobil mám relativně nový (cca 1 měsíc) a veškeré aplikace jsem instaloval pouze z google play. I přes to se mi tam dostal nějaký hnus. Jsem třeba v nějaké aplikaci a najednou mi vyskočí okno s reklamou na nějakou hru a nebo ať si něco nainstaluju atd. Vrcholu to dosáhlo dnes v noci, když mě mobil 2x vzbudil s reklamou se zvukem!!! Už jsem z toho nešťastný. Zkoušel jsem nějaké návody a doporučené programy. Ovšem žádný "zaručený" čistící program nic nenašel a ani nezměnil. Telefon není rootovatelný, takže další past. Věděl by někdo, co s tím? Díky za jakoukoliv konstruktivní radu...
Da_Neck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 8. 2017 18:59

Už se to tady nedávno na fóru v jednom tematu řešilo, zkus pohledat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 8. 2017 20:15

Likvidovat reklamy cisticimi programy a jeste k tomu zarucenymi je neco jako hasit ohen benzinem a to doslova.Mozna by stalo za to zkusit pochopit jak tyto mechanizmy funguji.Takze zadne cisteni ale zabraneni v cinosti kterou nechces,kdyz uz mas app nainstalovanou ktera te privadi k zoufalstvi..
O co ze bych nasel v tvym telefonu kazdou druhou app s popisem reklamy v aplikaci a kazdou treti s opravnenim pripojit k siti i kdyz to bude kalkulacka ?
Protoze reklamy lze blokovat globalne, to delam ja, vubec mne nezajima co sebou tahne ktera.Nebo - poskodit prijimani, odstranit odkazy z apk, reklamu zblbnout ze si mysli ze je offline, zmensit na nulu a podobny legrace.
Mno zacal bych zakladem, nauc se jak pracovat s opravnenimi, bum,80 procent techto veci konci, na zbytek staci ta nebezpecna vec, ktera je nebezpecna jenom kdyz nevis jak funguje a bez niz nikdy nebudes mit ani plnou kontrolu nad tim co se deje, ani bezpeci a sice root :-)
Btw klasika u ruznych noname je systemova app, coz muze byt cokoliv, tu udelam z piskvorek, posleze jako systemove ji poslu aktualizaci tichou na pozadi s temato darkama.Nepomuze ani factory reset, jedine instalace z obrazu, vedet co to delalo a nez danej mobil po instalaci z obrazu pustis na net app zmrazit.Takze root..
Nerootovatelnych telefonu je odhadem pul procenta, takze mozna si to jenom myslis.Vetsinou kdyz to nekdo ze znamych tvrdil, opak byl pravdou.
Naposledy upravil oooooooooo dne 24. 8. 2017 20:23, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 24. 8. 2017 20:22

Tak nevím, jestli jsi mu takovouhle odpovědí pomohl :-)) :hm
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 8. 2017 20:24

To je jeho problem ze jedine realne reseni je mimo jeho schopnosti, mozna, to clovek nevi.Je to jako se divit ze nejsem schopen spravne nastavit ridici jednotku u auta.Proste neexistuje kliky kliky caryfuk reseni.Existuje primitivni reseni, pustenej log.z nej jde vyfiltrovat potizistu.s logem umi ale celkem malo lidi.nicmene je to taky pulka reseni.druha az ma vinika.
Nicmene resit reklamy cisticem je celkem pekelnej pristup..
Jestli mu to dela systemova app a ma nakyho nonamecinana stejne bude muset natrenovat praci s flashtool :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Da_Neck 24. 8. 2017 21:04

I když jsem, oooooooooo, z tvé odpovědi nepochopil nic krom rootovat (což nejde), tak za ni (tvůj čas) děkuji. .)
Da_Neck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 24. 8. 2017 21:16

Ja myslim, že problem bude docele jasny. I když si jak tvrdiš vše instaloval pouze z GP, tak přesto to bude dělat nějaka ta aplikace. Ještě přijit na to, ktera to je a je po problemu. Nejlepe postupně odinstalovavat a ono se to "vyleči". Jinak ještě k ruznemu oznamovani aplikaci např. u her, ktere rady oznamuji kde co a to kdikoliv. Stači když ve founu vlezeš do nastaveni, tam vlezeš do aplikace a u libovolne aplikace najedeš do nastaveni aplikace a tam deaktivuješ oznameni. Jinak čistici apod aplikace nebo ruzne antiviry uplně vymaž ze sve hlavy, jsou to totalni zbytečnosti a hlavně sračky, ktere akorat tak dělaji bordel.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Da_Neck 24. 8. 2017 21:23

Jo jo, ale ten odkaz s tou hrou (final fantasy) je mimo naistalované. Tu hru nemám naistalovanou. :hm Všechno odinstalovávat a znovu instalovat se mi nechce. Mám strach, že mi ale nakonec asi nic jiného nezbyde. :-( Díky za odpověď, miromene4
Da_Neck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 24. 8. 2017 21:27

Jo ty musiš vědět kdy a co jsi instaloval. Zkus zapatrat v hlavě jak cca dlouho to vyskakuje a jak šla za sebou instalace aplikaci. Zřejmě tam budeš mit i nějake ověřene aplikace, ktere by to s největši pravděpodobnosti dělat neměli a ty bych si nechal až pokud neklapnou ty meně prověřene, zname či duvěřive.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků