Boot Androidu: "prebieha optimalizácia"

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lubokubo76 5. 5. 2018 11:18

Zdravím. Od nejakého času po reštarte Androidu mi pri boote píše "System Android sa spúšťa... Prebieha optimalizácia aplikácie 1 z 1". A to trva asi 20 minút. Aká aplikácia môže toto spôsobovať? Tel: K5 note, Adroid 6.0
lubokubo76
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 5. 5. 2018 11:51

wipe cache, wipe dalvik, potazmo art cache.Google ti pomuze jak se dalvik wipne.Vetsinou to dela nejaka z google app po aktualizaci, po upgrade systemu, nebo aktualizace ji samotne.Wipe cache samotny vetsinou nepomuze, je treba wipe dalvik..Nemas root ? Celkem smula, pokud nemas recovery s rozsirenymi moznostmi kde to jde udelat taky, stahni si posledni obraz k5 note a nahod si ho.Cinsti patlalove z lenova konecne nastesti pochopili ze jestli chteji eliminovat pri kazde aktualizaci tyto konflikty, je lepsi valit cistej android a nesnazit se o vlastni vytvory.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubokubo76 5. 5. 2018 12:14

Velmi nerad by som nahadzoval novy Android/ROM. Inštalácia app, obnova SMS.... Práca na pol dňa. Skúsim wipe cache. O dalviku som nepočul
lubokubo76
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 5. 5. 2018 14:59

zkus to od zacatku… jak android muze fungovat kdyz znas zaklady, pak to je na 30 minut, app se nahodi samy, sms se synccronizuji samy.. dobra investice do budoucna
Duvod proc se nove verze nahazuji prehranim fw a nikoliv ota aktualizaci je to ze pri ota chybu v dalvik, art nemas sanci opravit bez rootu a nejcastej byva pri aktualizaci.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků