Kalendář - upozornění na narozeniny

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Miruska27 3. 3. 2016 13:48

Hezký den. Existuje prosím aplikace kalendář na Android, do kterého zadám narozeniny člověka i s rokem narození, on se mi v daný den ozve nějakým signálem a hlavně mi napíše, kolik má ten člověk roků? A samozřejmě za rok přičte rok, jako to uměly všechny Nokie, co jsem dosud měl? Už jsem zkoušel spoustu aplikací, ale žádná mi toto neumožnila. Díky za odpověď. M*
Miruska27
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 3. 2016 15:05

svatky a narozeniny, upominka, opakovana upominka, pokud mas kontakt danej na fb tak to jde pouhym synchro, aha kolik roku? to nevim, mozna dtgt naky
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miruska27 3. 3. 2016 16:42

Nemám účet na FB :o(
Miruska27
Junior

Odeslat příspěvekod monikash 3. 3. 2016 17:17

A co acalendar a u každého si napsat rok narození?
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miruska27 3. 3. 2016 17:25

To ano, to je taky možnost, ale v dnešní době hodně krkolomná :o( Tak asi taková aplikace není?
Miruska27
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 3. 3. 2016 17:42

No a jak jinak by to mělo fungovat? Rok a den narození musíš přeci zadat. V aplikaci lidé je na to kolonka a kalendář si to natáhne. Další apka netřeba acalendar to umí spočítat.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Miruska27 3. 3. 2016 18:02

Mám LG G4 a ta se mi jen ozve, že má někdo narozeniny. Ale nemám kam zadat rok narození, čímž mi nenapíše, kolik má osoba roků. Všechny staré Nokie toto uměly a tak hledám něco podobného u aplikací třetích stran, jak mi poradili u HelpLine LG.
Miruska27
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 3. 3. 2016 18:15

Helpline vi houby. Mám zrovna v ruce LG F6 a tm lze ke každému kontaktu přidat událost, vybereš typ narozeniny a kalendář do kterého se má přidat a zadáš datum narození a apka acaendar ti i spočítá věk. U toho tvého G4 to bude stejně.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peppa80 3. 3. 2016 18:29

asi jsem mimo ale proc hned kalendar? zatim kazdej android ma kolonku u kontaktu narozeniny.v dany den diky synchronizaci mi nezavisle na pouzivanem kalendari ( rozumej po letech zmena telefonu kde je jiny kalendar) mi vyskoci kdo ma narozky a kolik mu je ;-)
peppa80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 3. 3. 2016 19:12

No a co myslíš,že zajišťuje to vyskocení? Kalendář.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 3. 2016 19:23

tak app svatky a narozeniny, coz jsem vzpominal jako prvni to umela taky, ani mne nenapadlo ze dotycny - na, nechape co je upominka ,jeji nastaveni, opakuj rok co rok :-)
No a synchro a upozorneni si jde nastavit na planovac, kalendar, socialni site, ruzny blbiny
podle mne problem byl ze rok se nastavuje pro kontakt v ekvivalentu LIDE, nektery fw to neumozni dodat primo v kontakty..
Naposledy upravil oooooooooo dne 3. 3. 2016 19:29, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miruska27 3. 3. 2016 19:27

To Roy zadal jsem ke kontaktu datum narození, jak jsi napsal, ale kalendář mi nenapíše, kolik má roků, jak píšeš...
Upomínku nastavím, ale ta mi nenapíše, kolik osoba má a nepřičítá roky.... Jen že má narozeniny.
Miruska27
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 3. 2016 19:31

Mrkni se na bud alt. kalendar, nebo na app narozeniny a kontakty, kdysi sem ji pouzival a rok vyskakoval..DTGT to umi taky ale to je kapku naloz urcena k sof. vecem, nez to nastudujes, dotycnej umre :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miruska27 3. 3. 2016 19:36

Zkusím, díky za pomoc....
Miruska27
Junior

Odeslat příspěvekod peppa80 3. 3. 2016 20:35

roy1 : jasneze kalendar ale jak pisu zatim mi to vse delal kazdej a nemel jsem s tim problemy.
to jsem i kalendare menil nez jsem se ustalil ;-)
peppa80
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků