Asus nefunkční wifi / zamrzání systému

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod togha1 16. 6. 2017 15:39

Zdravím!

Mám Asus 1215n s WIN 10 a včera se mi poprvé objevil problém s Wifi, respektive zamrzáním.
Počítač zapnu, chvíli na něm pracuji a pak zcele bez varování přestane fungovat wifi, ačkoli router běží a na mobilu se přihlásím. Ntb ukáže, že wifi není k dispozici (vůbec žádná, ne jen ta moje...), následně asi v polovině případů (zkoušel několikrát restartovat, pokaždé to bylo velmi podobné) zcela zamrzne.
Ještě chvíli předtím, než zamrzne, se místo wifi objeví symbol ethernetu, jako by ntb zjišťoval, zda je k dispozici. Doma ale ethernet nikdy nepoužívám.

Oba přítomné drivery, Wireless i Ethernet jsem reinstaloval a Ntb následně restartoval.

Má s tím někdo podobné zkušenosti? Je to tuším asi rok a kus, co jsem přešel k WIN 10, původně tam byly samozřejmě sedmičky...

Díky za tipy!
togha1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 16. 6. 2017 16:26

Jak jsi ty ovladače "reinstaloval"? To jsi tam znova nahrál ty samé staré, které už tam byly? Nainstaluj nejnovější ovladače z webu výrobce wifi-karty. Typ jsi neuvedl, tedy si je najdi sám.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod togha1 3. 2. 2018 17:57

vladimir píše:Jak jsi ty ovladače "reinstaloval"? To jsi tam znova nahrál ty samé staré, které už tam byly? Nainstaluj nejnovější ovladače z webu výrobce wifi-karty. Typ jsi neuvedl, tedy si je najdi sám.



Po aktualizaci driveru (nejnovější od výrobce) dělá totéž..
togha1
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků