Připojení bluetooth sluchátek k laptopu s Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Skitty 26. 12. 2018 11:50

Dobrý den,

prosím poradíte jak zprovoznit bluetooth na Aceru s Windows 7? Zkoušela jsem nejdřív různé aplikace (bluetooth radar apod.) ale počítač stále nenajde sluchátka (JBL T450BT). Když kliknu na Přidat zařízení, počítač prostě sluchátka nevidí, i když jsou zapnuté. Doinstalovala jsem taky Intel Wireless Bluetooth, ale žádná změna.

Dejte prosím vědět, zda je možné dokoupit nějaký ovladač, který určitě umožní konečně najít sluchátka.

Sluchátka fungují, už jsem je zkoušela připojit k telefonu a bez problému. Telefon jsem odpojila, ale počítač nic stále nevidí.

Děkuji moc za rady a pomoc :)
Simona.
Skitty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 26. 12. 2018 12:16

Sluchatka maji bluetooth 4.0, jakou verzi podporuje notebook?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod Skitty 26. 12. 2018 12:25

To nepoznám, právě že to vypadá, že bluetooth vůbec nemá, i když jsem zkoušela ten Intel wireless bluetooth :(
Když v okně Zařízení a tiskárny kliknu pravým na počítač, tak v tom nejsou ani bluetooth nastavení.

Pomůže, když dokoupím toto? Ale to chci udělat až jako poslední možnost.
https://www.alza.cz/trust-bluetooth-4-0 ... 468531.htm
Skitty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doggg 26. 12. 2018 12:47

Jsou tací, kteří to poznají z názvu ntb a pak tací, kterým stačí říct, že je to Acer. Tem druhým se o radu volá na duhové linky po půlnoci...
Doggg
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků