Tablet a USB Ethernet

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod timmynovak 17. 1. 2012 09:50

Ahoj,
uvažuji o tomto tabletu - http://www.mironet.cz/point-of-view-tab ... +dp162879/ a potřeboval bych jej připojovat ne pomocí wifi, ale usb redukce na ethernet. Jenže nenašel jsem uspokojivoui odpověď, zd ato vůbec jde. Máte s tím někdo zkušenosti? Ideálně na tomto tabletu? Díky.
timmynovak
Junior

Odeslat příspěvekod timmynovak 19. 1. 2012 09:07

Nikdo? Nikdo jste nic takového na tabletech neřešil?
timmynovak
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 1. 2012 09:52

asi ne. k cemu je mi tablet ktery je pripoutany neakym kablem. je to vec primarne urcena na to aby byla mobilni...
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 19. 1. 2012 14:11

Souhlas - byt tebou raděj investuji zavratnych 400 korun do nějakeho klidně ůděsneho routeru než dělat pokusy s tabletem.Sdileni internetu přes USB na androidovi možny je,PC předpokladam maš - je na to mrtě vylepšujicich aplikaci a postupů,přesto všechno těch par stokorun za router ti z tabletu uděla tablet a ne placku k ničemu uvazanou na špagatě.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod timmynovak 20. 1. 2012 13:26

potřebuji to přesně takto, z tabletu chci mít ovládání domácí automatizace. čili něco, co je pořád na stěně, nikam se to nepřenáší. wifi na toto není ideální.
timmynovak
Junior

Odeslat příspěvekod mostik 11. 3. 2012 10:49

Resim podobny problem. Vzhledem k tomu, ze pracuji ve firme ktera se zabyva montazi radioreleovych spoju, prijde mi celkem prijemne tahat sebou na strechy, stozary a kominy jen tablet, nez dvoukilovy notebook. Problem je ten, ze se do techto spoju jinak nez pres ethernet neni mozne pripojit.
mostik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 11. 3. 2012 11:01

ThnikPad X ? ano je sice těžší jak tablet, ale stále to má regulerní CPU což vidím jako lepší volbu....
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czatlantis 11. 3. 2012 19:32

No tak kdyby sis vzal s sebou APčko (ne router), tak je to transparentní bez dalšího překladu IP a podobně...
K tomu tahání na střechy tablet - fakt je to pohodlný? mi přijde že když bych něco konfiguroval, tak bych hlavně potřeboval klávesnici a výhodou by byl nějakej plnohodnotnej OS.

Já osobně mám Thinkpad x220i tablet, je to suprový zařízení (je to tablet PC, takže mám i klávesnici a má to i pero na přesný ovládání)
czatlantis
Junior

Odeslat příspěvekod timmynovak 20. 3. 2012 13:38

asi nikdo žádné řešení do cca 3000 s dotykovým displejem nemá, že? ten tablet se zdá ideální, ale wifi je mi na tom k ničemu a bez RJ45 se neobejdu:(/ ach jo:)
timmynovak
Junior

Odeslat příspěvekod _Tom 20. 3. 2012 13:59

Já mám http://www.zenithink.com/ model C91 a lan jede v pohode
_Tom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mungo 20. 3. 2012 21:00

Co taková dvojice PowerLAN adaptérů ? To by nepomohlo ?
mungo
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků