Tablet 10" s win a klávesnicí

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Siegel13 8. 9. 2015 18:11

Zdravím, prosím Vás.
Mám v měrku tento tablet, který se momentálně doprodává.
http://www.czc.cz/asus-transformer-book-t100taf-bing-dk001b-seda/156764/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Notebooky&utm_term=ASUS_Transformer_Book_T100TAF_BING_DK001B_seda

Je to dobrý tablet? Požaduji tablet s plnohodnotmýma Widlema a klávesnici jelikož bude také plnit funkci PC v rodině. Pro děcka, filmy apod. nic náročného.
Moc přes 5tis, což je cenovka tohoto kousku se mi nechce.
Je to dobrý kup? Konkurence zažíná až na nějakých 8tis a to už je moc.
Jestli nemá smysl něco takého kupovat tak bych možná koupil NTB, ale priorita je tablet.
Siegel13
Junior

Odeslat příspěvekod Kysa 8. 9. 2015 18:20

No narovinu, jako tablet dejme tomu, ale jako rodinné pc bych to fak nebral. Oravdu ti to stačit nebude. Zamyslel bych se nad stolním PC a tablet pouze jako doplněk.
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Siegel13 8. 9. 2015 18:30

no jak říkám, opravdu jen na prohlížení netu, nějaký filmek apod. děckám na úkoly. Měl jsem za úkol najít tablet tak jsme se dopracovali když už tak alespoň s touto kláveskou, na tabletu dělat úkoly asi neee.
Siegel13
Junior

Odeslat příspěvekod Timmy12 8. 9. 2015 20:38

Mám jeho lepší verzi, s rychlejším procesorem, 64GB SSD, 500gb diskem v klávesnici, 2GB RAM a naprostá spokojenost. Jenomže ho mám jenom na celkem specifické cestování, abych nemusel tahat 15" noťas jenom kvůli filmům. Na filmy super, výdrž baterky bezva, s bluetooth myší je prohlížení webu super, ten clickpad je hrozný. Používám ho ale jenom se sluchátkama, repráčky jsou jen do tiššího prostředí. Zvládá Euro Truck Simulator 2, call of duty 2, nouzově Dotu 2. I pracovat se na něm dá. Já jsem nad míru spokojený, akorát můj rozpočet byl dvojnásobný a hlavní požadavek byl velikost do 10" a dva disky, v podstatě ho jako tablet ani nepoužívám :-D
1)Ryzen 7 3700x + Grandis 2 , CROSSHAIR VI HERO , MSI GTX 1080 gaming X, 32GB DDR4
2)i5-3470 + Freezer i11, GIGABYTE H77M-D3H , MSI GTX 1050 Ti 4GB OC, 16GB DDR3
3)T100TAM-DK014B
Timmy12
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IMI5 10. 9. 2015 17:04

Siegel13 : Zdravím jestli by jste měl zájem tak prodávám ThinkPad tablet 8 v nejvýkonnější verzi. Koupen u Alze záruka ještě 23 měsíců důvod prodeje je ten že jsem více androiďák a moc ho tedy nevyužívám je jako nový plus klávesnice. Jinak je tablet v pohodě bez problému W10 šlape a velké plus je 4 GB RAM vnitřní má 64GB. Hry jsem hrál Mafii 1 a Flatout 2 bez problému.
https://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-tab ... tm#recenze

Více info, fotky tak SZ.
Děkuji.
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mentol999 23. 10. 2017 20:46

Nazdar. Mám otázku. Chcel by som si na tablete s win 10. Asus transformer t101 nastaviť úplne rovnakú klávesnicu ako na lumii. Myslím rozloženie. A ako zapnem našeptávač? Ďakujem za rady. Snáď sa to dá. Tie malé rozdiely ma neskutočne vytáčajú. Hlavne ten našeptávač by pomohol.
mentol999
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků