Lenovo Miix3 osmička omylem jsem smazal v tab. úplně všechno

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod zivan 19. 10. 2015 06:55

Co si pamatuji, tak notebook s linuxem ma nizsi vydrz nez s Win. Predpokladam, ze na tabletu to nebude lepsi. Takze nevadi, kdyz klesne vydrz treba o tretinu? Abys ho tam dlouze (a zbytecne) nedostaval a pak ho zas rychle nemazal.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod perpet 19. 10. 2015 18:08

To je nějaká spekulace ..nemám ten pocit , že linux snižuje baterku a která distribuce???
perpet
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 10. 2015 18:52

Všechny, počítej vždy tak 1/3.

Neberu v potaz power users kteří si to upraví.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod perpet 20. 10. 2015 11:44

Tak jsem zkoušel program Rufus ,který je podle mě lepší než unetbootin udělal jsem si parádní instalační medium na flashce a zkoušel instalovat linux a android a stejně to Miix 3 nevzal a nenabootoval...přestože chlapci na Smartmanii ..těm se to povedlo a dělal jsem to stejně..tak nevím... 8-)
perpet
Junior

Odeslat příspěvekod rr-zz 15. 11. 2015 19:56

perpet píše:No jestli jsi z Prahy a udělal by sis čas . Tak bychom to mohli udělat u mě doma Praha 10...rád se ti budu dívat pod ruce...Měl jsem představu mít na tabletu linux Mint.....


:-))
rr-zz
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků