Levný tablet z číny?

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod karlos00x 23. 11. 2016 17:45

jo povidej ji, ze je prcek... no a hlavne rodice zadny tablet nevlastni. a kdyby vlastnili tak nechteji sdilet google account s ditetem.

No a widlema bych teda sve deti nechtel trapit.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasholt 24. 11. 2016 10:48

Tak já myslim, že od androidu 5.. jde nastavit profil jako normál na Win.. Widle bych určitě prozačátek nedoporučoval :D
tomasholt
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 24. 11. 2016 13:49

Co presne myslis tim profil?
Android sam o sobe sice umoznuje tam mit vice users, ale vyrobci to (zamerne) kastruji. Zrovna Yoga Tab to pry ve dvojce mel a trojka uz to nema.
Na svem samsung galaxy S4 mini jsem pul dne zkousel vsemozne - menit rozliseni obrazovky apod podle navodu, ale nikdy mi to neukazalo na prihlasovaci obrazovce moznost prepnout.
Technicky jsem tam mel dva ucty, ale umel jsem po zapnuti tel. naskocit jen do "hlavniho" automaticky a pri switchnuti pres settings uz se nedalo dostat zpatky.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasholt 24. 11. 2016 14:15

Já právě co vim, tak na samsungu jsem si mohl právě přepínat profily.. že tam byl profil i třeba hosta :)..
tomasholt
Junior

Odeslat příspěvekod X-Lorrien 24. 11. 2016 14:53

Tak za prvé, autor tématu nic o malých dětech nepsal a za druhé, ano, taky jsem měl pár androidích tabletů, ale je to jen a pouze placka na tupou konzumaci obsahu. Pro děti možná vhodné, ale o těch se autor nezmiňoval.
X-Lorrien
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 24. 11. 2016 17:16

tomasholt: ono prepinani profilu samotne je primo v androidu. ale zalezi na tom jak je to build. ja to resil na mobilu a nikoliv na tabletu. me prepinani samotne slo taky, ale v UI nebylo switch back. kdyz jsem se v tom hrabal tak navody vedly k pouziti ADB, roota a k uprave nejakych souboru ktere androidu rikaly pomer stran a jeste neco a on podle toho volil odemykaci obrazovku. kdyz si pohledas na netu tak prave yoga tab 2 to melo, ale ve trojce ta moznost neni. predpokladam, ze treba cyanogen to ma v sobe, ale tady to vyrobci tabletu (patrne umyslne) vyrezavaji z UI.

-- 24. 11. 2016 18:18 --

x-lorien: ja jen ukazoval vlastni usecase. taky jsem podotknul, ze ten tablet byl jasna prvni volba i pro me - zejmena z duvodu tvaru a tim ergonomie. pro nekoho je ergonomie dulezita, dulezitejsi nez jine parametry.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasholt 25. 11. 2016 10:41

tomasholt
Junior

Odeslat příspěvekod cemta 1. 2. 2017 13:42

tomasholt píše:Z číny bych moc nekupoval :D nemám s tim moc dobrý zkušenosti :)

Taky si myslim :D hlavně bych nekupoval takovýhle věci jako elektroniku
cemta
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků