Tablet tak do 6k? internet, sledování serialů atd

Surface a další dotyková zařízení - nejen s Windows

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Paleandr 12. 1. 2018 21:53

Ahoj,

vybírám pro přítelkyni tablet. V podstatě žádné těžké využití. Bude koukat na serialy, občas si napíše nějaké poznámky, brouzdat internet atd. Bylo by fajn, kdyby to mělo aspoň nejakou uložnou paměť. Nemám představu ani jaký OS ani jakou značku. Jen bych chtěl, aby to běhalo svižně. Napadla mě i možnost nějakého 2v1, tam už samozřejmě za větší peníze. Máte někdo zkušenost i s takovým řešením? Děkuji všem za tipy :)
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 26. 2. 2018 17:21

Mam zkusenost s asus T100 ktery jsem druhy den vratil kvuli spatnemu displeji a mmj. papirove klavesnici ktera se prohybala i pri jemnem psani...a pak mam dlouholetou zkusenost s acer switch 10V, u ktereho lituji ze jsem ho taky nevratil. Jako notebook naprosto nepouzitelny-pomaly. Moje rada- koupit nejaky aspon trochu lepsi tablet s androidem ktery bude mnohonasobne sviznejsi pri beznych cinnostech - neco jako velky telefon. Anebo priplatit za poradne 2v1s win10 kde bude min. i3, 8GB RAM a 128GB uloziste. Alternativne maly 12-13" repas co jsem mnel koupit tenkrat ja. Dal jsem na recenze opevujici tenkrat nove Atomy Cherrytrail...no chybama se clovek uci. Ten stroj je dobry akorat tak na koukani filmu (paradoxne zvladne i 100Mbps 4K videa z pokrocileho kompaktu). Anebo hoodne trpelive prohlizeni webu nebo koukani na hbo go a horizon go k cemu je taky nejvic vyuzivany. Z toho se da rozpoznat ze vetsinu casu lezi u televize.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod soban 26. 2. 2018 19:26

Tak já mám Lenovo Tab3 10 Business LTE Slate Black - černý (ZA0Y0008CZ) https://www.tsbohemia.cz/lenovo-tab3-10 ... 49291.html

Pro tebe nevýhoda má reproduktory vzadu.....

Pak mám ještě Lenovo Tab4 10 32GB Slate black - černý (ZA2J0082CZ) https://www.tsbohemia.cz/lenovo-tab4-10 ... 77083.html

Ten by mohl na filmy být OK repráky jsou směrem dopředu - pozor tento je bez slotu pro SIMku nemá LTE internet pouze přes wifi.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků