Nabídka Windows 10

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Víťa1 2. 6. 2015 10:44

Zdravím
Dostal jsem jakousi nabídku na upgrade na Windows 10 v :hm podobě ikonky na hlavním panelu mám legální Win8.1co to je za "podnik" zas ? díky
Přílohy
windows 10.jpg
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1
Víťa1
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 2. 6. 2015 10:48

Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru. DELID a dalsi upravy.
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod Bespi_ 2. 6. 2015 12:30

Proboha Víťa1 nauc se uz konecne venovat treba i 10s hledani nez polozis dotaz. Vzdyt ty bez jakekoliv snahy cokoliv zjistovat nebo i precist si co to pise okamzite pises dotaz sem na forum.

Posledni dva dny se o tom pise vsude.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod D.roak 8. 6. 2015 11:52

Mužu se zeptat. Existuje program ktery by otestoval zda jsou ovladače na muj hw prro win 10 a zda mi bude fungovat sw.pro prechod na 7 takova aplikace byla
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 8. 6. 2015 12:04

Svete div se to dela prave ta vyskakujici nabidka. Staci si projit jeji menu.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 14. 6. 2015 22:04

Ahoj mám Lenovo PC a na něm W7 Pro a ta nabídka se mi neobjevila. Když dám vyhledat aktualizace tak mi tu KB3035583 vůbec nenabídne.
Kde je chyba?
U notesu ASUS s W8.1 už se mi to objevilo...
Nebude to tím, že mám zdarma možný Update na W8Pro a teprv po jeho updatu by to šlo???
Předem děkuji za vysvětlení, pokud tušíte...
foto1977
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 15. 6. 2015 02:13

U PC, pro ktere nejsou zatim dostupne ovladace HW nebo je jiny problem s kompatibilitou se nabidka nezobrazuje. Neres to. Stejnak 29.7. to budou instalovat jen cvoci. Ovladace ani dalsi SW tou dobou nebude poradne pripraven. To pak bude nadavek na MS .... .
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod Kubas789 18. 6. 2015 08:53

Hlavně bude problém se starým hardwarem protože se může stát že microsoft již ho nebude podporovat ale chce to ověřit.
Je na to stránka windows hardware compatibility ale ta ještě není připravena na windows 10 zatim http://www.microsoft.com/en-us/windows/ ... uage=en-US
A windows upgrade ktery se instaluje taky umí zkontrolovat kompatibilní hardware a nenabídne se pokud něco nebude kompatibilní.
Kubas789
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 18. 6. 2015 10:01

Co ma co s podporou stareho HW spolecneho MS ? To je vec vyrobce toho HW. Pokud neudela novy ovladac a starsi nefunguje nebo nefunguje jak ma tak smula.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 18. 6. 2015 10:05

vtipné je, že na starém HW(C2D a C2Q & 64bit, Athlony II atp.) mi to upgrade na W10 nabízí a na relativně novém ne, že prý nekompatibilita (tuším že LAN a Xonar) :D
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 18. 6. 2015 12:31

Me se taky nabidka zobrazuje na Thinkpadu R500 a na X220 ne :)
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 120GB mSata Crucial M4 + 1TB Samsung) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod Dominika.B 18. 6. 2015 14:36

Ahojte. Z dovolením bych se připojila s laickým dotazem.
Také se mi objevila ikonka na liště s nabídkou stažení Windows 10. Když jsem ji prošla, píšou že počítač je připravený a nenašly se žádné známé problémy u zařízení i aplikací. Mám starý Lenovo X100e s W7 Professional.
Mne by spíše také zajímal váš názor, jestli to má vůbec cenu přecházet na W10. Pomůžu si v něčem, nebo si tím můžu jen přivodit problémy. D
Dominika.B
Junior

Odeslat příspěvekod Krakatoa 18. 6. 2015 14:45

Dominika.B:
Napiš Lenovu a všem výrobcům hardware a software co máš na pc. My nemáme křišťálovou kouli. Já osobně zamluvený Win 10 mám a nejpozději 29. července na Win 10 zdarma přecházím na svém pc.
Krakatoa
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 18. 6. 2015 14:58

Dominika.B píše:Mne by spíše také zajímal váš názor, jestli to má vůbec cenu přecházet na W10. Pomůžu si v něčem, nebo si tím můžu jen přivodit problémy. D

to záleží hlavně na tom, zda je plánováno používat tento notebook i po roce 2020. To končí podpora W7.
Přínosem může být i mírné zrychlení odezvy systému. A teoreticky i lepší výdrž na baterku.
A problémy si samozřejmě můžete přivodit. Nepředpokládám, že se automaticky doinstalují veškeré ovladače. Bude je potřeba hledat. A přinejhorším i zkoušet od jiných výrobců.
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dominika.B 18. 6. 2015 15:22

eLzyx: děkuji za slušnou a hodnotnou odpověď. Předpokládala jsem(asi naivně), že když píší, že je NB připrven na přechod, tak ovladače apod. již v instalaci jsou.
Takže jinými slovy. Přechod si rozmyslet, zvláště když NB do roku 2020 už asi nevydrží.
Dominika.B
Junior

Odeslat příspěvekod eLzyx 18. 6. 2015 16:14

zatím těžko soudit, dal bych tomu čas 1/2 až 3/4 roku po zahájení ofiko distribuce, než se naberou zkušenosti ostatních.
Třeba to bude opravdu naprosto bezproblémové.
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bespi_ 18. 6. 2015 17:20

Tak ja bych tomu, ze to relativne bezproblemove bude veril. Kazdopadne, ale az za jiz zmineny pulrok. Prvni mesice problemy budou. At uz v samotnem OS tak prave i v dalsich SW a ovladacich.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod Dominika.B 18. 6. 2015 17:55

Dobrá. Takže doporučujete zatím reservovat si upgrade a pak se uvidí.
Dominika.B
Junior

Odeslat příspěvekod Krakatoa 18. 6. 2015 20:18

Dominika.B:
Doporučuju rezervovat na Win 10, 29. července upgradovat na Win 10 a pokud nastanou nějaké problémy, tak teprve ty řešit. Pokud je počítač připravený, tak s největší pravděpodobností jsou ovladače buď v instalačce nebo dostupné přes ms update, případně u výrobce. Pokud tomu tak je opravdu, jak jsem psal, těžko říct, protože těžko říct co všechno ta kontrola kontroluje, případně pokud nelže :-)
Krakatoa
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 18. 6. 2015 20:55

Ehm. tak to jsi napsal peknou blbost.

Hromada SW pod Win10 stale jeste nechodi nebo se chova zvlastne. O ovladacich nemluve. Ano pokud je nekdo nenarocny a ma stesti tak problemy mit nebude.

Ta kontrola neni vsemocna. Proste v ramci moznosti zjisti co se da.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 18. 6. 2015 21:13

Pobavil jsi: :-)
eLzyx píše:Třeba to bude opravdu naprosto bezproblémové.

Jsi naivista nebo markeťák MS? :-)
Hezký večer:
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Krakatoa 18. 6. 2015 21:19

Bespi_:
Ta utilita všemocná opravdu není, já taky nepsal, že všemocná je.
Aby to bylo jisté, na to jsem psal: "Napiš Lenovu a všem výrobcům hardware a software co máš na pc."
Proč tedy řešit neustále nesmysly s upgradem? Prostě utilitka píše hw a sw je pro upgrade OK tak šup do upgrade, případné problémy řešit až vzniknou, neřešit nesmyslné povídání jak a co bude.
A pokud někdo vyloženě nějaký program nutně potřebuje a nemá čas jít do rizika, pro něj platí ta věta v uvozovkách.
Krakatoa
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 20. 6. 2015 09:38

Ahoj, poprosil bych vysvetlenin pro lempla ;)
Kdyz ctu ten clanek, je tam psano- "patrně už se vám na liště zobrazilo oznámení o možnosti upgradu zdarma a možnosti rezervace systému ke stažení v den vydání - 29. července"

Pokud bych stahnul tu nabidku, jakou mam v liste ted, co bych si vlastne nainstaloval? Kdyz se pise, ze vydani je 29. cervence?

Dekuji.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod monikash 20. 6. 2015 10:04

Tohle je snad nejhorší vir, který M$ vymyslel. Většina známých (BFU) si to samozřejmě aktivovala, aniž by si za a) ověřili, jestli jejich hw a sw je plně kompatibilní a za b) jestli s tím vůbec budou umět pracovat. A ještě za c) přijdou např. o televizi přes WM, která byla zdarma jen ve W7.
Moto G5+.
Sony NEX7, Panas GX80 a GX9
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod Bespi_ 20. 6. 2015 13:00

Milanr1: Ty se nevyjadruj. Placas vecne akorat nesmysly.

Krakatoa: Nic z toho neni reseni. Vyrobce HW rekne, ze to kompatibilni neni protoze on garantuje jen ty OS, ktere byly u NB napsany jako podporovane v dobe zakoupeni - tj. chce prodat novy HW. Realita vyrobce nezajima pokud nenarazis na ochotneho jedince. Utilita od MS kontroluje jen to co zna. To co nezna proste vypusti. Tedy je to jen hodne orientacni. Navic v dobe vydani nic neni odladene a to ani prvni dostupne ovladace pro Win10 .. to je proste realita a je vyloucene aby to bylo jinak.

Cajky: Nestane se vybec nic. Akorat par dni pred 29.7. se zacne napozadi stahovat cca 3GB aktualizacni soubor, ktery se ale nabidne k instalaci az toho 29.7.

monikash: WMC pouziva minimul lidi (mimo HTPC nema smysl) navic ta aktualizacni aplikace na chybejici WMC upozornuje. Tedy tohle je ten uplne nejposlednejsi problem. Aktualne se ta nabidka zobrazuje jen lidem, u kterych ta diagnostika predpoklada kompatibilitu HW a SW s Win10. Az 29.7. se zacne zobrazovat i ostatnim i s varovanim kde je problem.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 20. 6. 2015 14:45

A vzhledem k tomu, co pises, je pro me, jako lempla lepsi pockat reknu treba dva mesice, nez se tam vychytaji mouchy a az pote si to nainstalovat?
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod Krakatoa 20. 6. 2015 14:46

Bespi_: Tak pokud výrobce HW nepodporuje Win 10, tak Microsoft není tak blbej, což rozhodně není, když všechny klasicky používané ovladače jsou podepsané Microsoftem, a označí to v té utilitce. Pokud si Microsoft není nějakým HW jistý jestli je nebo není kompatibilní s Win 10 tak to rozhodnutí o stavu kompatibility nechává v té utilitce až na pozdější dobu. Odladěnosti bych se až tak nebál, on až tak velký rozdíl mezi Win 8.1 a Win 10 nebude.
Takže 29. července hurá na Win 10.

monikash:
a) Kompatibilitu hw a sw ověřuje samotná utilitka, individuální ověření může každý uživatel udělat sám i jinak, pořád má na to 40 dní a samotné zamluvení může zrušit
b) Samotná utilitka je intuitivní, co se týče přestupu z Win 7/8.1 na Win 10, když se uživatel naučil s Win 7/8.1 tak se naučí i s Win 10.
c) WMC je program a tento program po upgrade ve Win 10 není, na což utilitka upozorňuje. Jenže lze předpokládat, že ovladač na TV kartu bude ve Win 10 dostupný a TV pak lze sledovat přes program výrobce nebo jakýkoliv program schopný přehrávat TV z této karty. A navíc nikdo nikoho nenutí přecházet na Win 10.
A co se týče BFU, pokud něco odkliknou a ani neví co odklikli, tak to je problém jedině jejich a jejich neschopnosti a tuposti a ne nějaké utilitky a přístupu Microsoftu.

Cajky:
Pokuc chceš upgradovat na Win 10 a v utilitce nejsou hlášeny žádné problémy tak si Win 10 klidně zamluv hned a 29. července upgraduj na Win 10, já osobně tak činím.
Krakatoa
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 20. 6. 2015 15:26

Ja tu rezervaci mam, ale vzhledem k tomu, co tu ctu, tak si rikam, jestli pro me neni lepsi radsi pockat na vychytani much, abych si nenadelal problemy spis.
A az potom nainstalovat.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 20. 6. 2015 15:31

na to neexistuje jednoznačná ani racionální odpověď; operační systém od MS se do vyladěnýho stavu dostává obvykle příchodem prvního service packu, což nastává přibližně 12-18 měsíců od uvedení na trh, jenže v té době už probíhá alfatest toho následujícího...

na produkční mašinu nejnovější operační systém NEPATŘÍ a není to jenom kvůli stavu samotnýho OS...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Cajky 20. 6. 2015 15:41

Produkcni masinou je myslen muj ntb?
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod Krakatoa 20. 6. 2015 15:50

Cajky:
kernel_panic [passed] pod pojmem "na produkční mašinu" myslel něco jako řídící systém raketoplánu nebo něco podobného, tedy tam, kde když se něco pokaká, tak by to byl průser, tvá mašina není ten případ tak si tam rezervaci klidně nech.
Naposledy upravil Krakatoa dne 20. 6. 2015 16:35, celkově upraveno 1
Krakatoa
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 20. 6. 2015 16:10

Tak ja vam dekuji a zrejme to risknu.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod Mizi 20. 6. 2015 17:47

Produkční mašina je stroj používaný k vydělávání peněz.
Mizi
Junior

Odeslat příspěvekod monikash 20. 6. 2015 19:42

To krakatoa: To neni jejich problem, ale muj, protoze je to budu nuset ucit. A kdyz ti reknu, ze jsou mezi nimi i taci, kteri si bez me asistence nenainstaluji ani aktualizaci flashplayeru, tak uz ted me jima hruza.
Kamaradka ma allinone PC, ve kterem sleduje a nahrava televizi pres WM, a ta se s KODI nenauci, a jiny sw? To bude problem.

Tak, postezovala jsem si a hned je mi lip.
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod Bespi_ 20. 6. 2015 21:12

Krakatoa ty jsi strasne naivni a jeste placas.

Ver nebo ne, ale za bezproblemove ta utilitka oznaci i pocitace pro ktere nejsou pouzitelne ovladace. Oto totiz staci mit jakykoliv ovladac a neresi se zda je plne funkcni nebo osekany atd.
Stejne tak tou kontrolou projde PC s SW, ktery na Win10 nechodi.

BFU maji na prechod na Win10 rozhodne jeste cas. Vysledkem nesmylneho hura upgradu za mesic a pul bude akorat neuveritlna spousta silne nastvanych lidi.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod Krakatoa 20. 6. 2015 23:39

monikash:
Co je proboha chceš učit? Mám příbuzné, včetně tříletého dítěte, máme Windows 8.1 a i to tříleté dítě jsem nemusel NIC učit, vpohodě dokáže spustit pc, spustit prohlížeč na stránce déčka na CT, otevřít si složku s filmy a pustit si nějaký díl Zvonilky, spustit na pc tv na kanálu Déčka, a kdyby náhodou potřebovalo nahrávat, stačilo by říct ten červený puntik je nahrávání. Není to tak, že ty a tví příbuzní za vším vidíte problém?
Já ti nevím, ale od kdy lama potřebuje ruční aktualizaci flashplayeru? Proč nenechá flashplayer aktualizovat automaticky?
No vidíš, já se zas nenaučil s WMC a ani jsem neměl tu potřebu, nejspíš bych zešedivěl, mně stačí program dodávaný k mému tv tuneru (AverTv), v češtině, intuitivní ovládání, určitě se najde více programů, které se tví příbuzní dokážou ovládat i bez nějaké větší námahy.

Bespi_:
Tak jak jsem psal, Microsoft dává podpisy na ovladače, tedy je více než pravděpodpbné, že dokáže posoudit funkčnost ovladače a je více než pravděpodobné, že posuzuje hw podle id hardware a že má databázi se seznamem ovladačů pro win 10. To, že může někde vzniknout problém, s hw nebo sw, sice možné je, ale nebude to nic co by platilo pro všechny a těch problémů bude minimálně. To je jako radit lítejte s A380 až po roku dvou, co budou v provozu, aby bylo ověřeno, že nemaj nějakou závažnou chybu a nemaj muchy.
Takže hurá do upgrade na Win 10 a to platí i pro BFU a spousta silně naštvaných lidí nebude i kdyby upgradovali všichni BFU.
Krakatoa
Junior

Odeslat příspěvekod monikash 21. 6. 2015 10:48

Protože ty lamy nejsou schopny si zapamatovat, že nemají při aktualizaci nechávat zafajfklé další instalace - chrome, toolbary, antiviry atp. Ale co bylo v Ulici nebo Ordinaci, to si pamatují.
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod zivan 21. 6. 2015 11:24

To resi Teamviewer nebo navsteva jednou za pul roku a odinstalace skoro vseho, co na to PC bylo od posledni navstevy nainstalovane, ne? :)
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 120GB mSata Crucial M4 + 1TB Samsung) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 21. 6. 2015 11:33

BFU nemá mít Administrátorská práva, pak to dopadá takto. TeamViewer je dobrá varianta.
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Krakatoa 21. 6. 2015 13:45

monikash:
Zvláštní, při ruční instalaci/aktualizaci flash playeru z offline instalátoru mi to nedává na výběr ani chrome, ani toolbary, ani antivir. A já navíc psal o automatické aktualizaci, kdy není vyžadována uživatelská reakce a aktualizace se provádí na pozadí a uživatel o ni ani neví.
To už ale řešíme to, co je stejné pro Win 10 i pro předchozí Windows, takže se shodneme na tom, že není důvod nepřejít na Windows 10, ano? :-)
Krakatoa
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 21. 6. 2015 15:16

A jaký je důvod okamžitě přejít? Vydání Windows 10 vypadá dost uspěchané, takže bych se do upgradu bezhlavě nehrnul. Až budou půl roku na trhu, tak se uvidí. Minimálně se za tu dobu stihnou zaflikovat případně objevené zásadní problémy.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod monikash 21. 6. 2015 16:40

Já už s nima "pracuju" na jednom kompu, takže vím, do čeho jdu. Jen si počkám do jara (až spadnou), a ne kdy MS uzná za vhodné. Hůř na tom bude třeba známý (60) a jeho otec (86), kteří si to aktivovali hned ten den, co se jim tam ta prokleta 4čtverečková ikonka objevila.
A taky mám origo krabicovky W8 Pro, tudíž nestojím o to, aby mi je MS zneplatnil.
Jinak se dívám, že mi na noťasu ta aktivační ikona zmizela.
Moto G5+.
Sony NEX7, Panas GX80 a GX9
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod Krakatoa 21. 6. 2015 17:07

r34ktor:
Globální zásadní problémy minimálně pro BFU se tam vyskytovat nebudou a pokud se BFU s nějakým problémem setká, tak to bude výjimečně a bude se dát řešit. Pro BFU je nebezpečnější že je BFU při užívání systému kliká na vše a tím si zaneřáďuje systém takže by systém neměl vůbec používat, což je dennodenní problém s BFU. Proč nedoporučovat něco až ve chvíli, kdy se vyskytne problém? Já tedy i hurá upgrade podporuju a nepodporovat jej budu až ve chvíli, kdy bude znám nějaký zásadní problém případně individuální problém a pak tedy individuálně jej nebudu podporovat.

monikash:
Samotné zamluvení upgrade ještě neznamená, že už není cesty zpátky a že se upgrade bez dalšího potvrzení nainstaluje. Upgrade bude vyžadovat další souhlas a pokud uživatel nechce, upgradovat na Win 10 nemusí i když jej má zamluvený.
O origo krabicovky W8 Pro bys upgradem na Win 10 Pro nepřišla. Tu licenci W8 Pro klidně můžeš používat pokud například smažeš upgradované Win 10 Pro. Navíc bys příště při reinstalu získala možnost používat jaký systém chceš, jestli Win 8(.1) Pro nebo Win 10 Pro.
Krakatoa
Junior

Odeslat příspěvekod Firestone 19. 7. 2015 11:21

Nestalo se taky někomu, že i když měl v minulosti skryté KB3035583 tak v poslední hromadné vlně aktualizací se tam opět ono KB dostalo a začala opět otravovat ikonka Win10 i když bylo ono KB předtím skryté? Si ten MS trochu už moc vyskakuje ne? Anebo mně něco uniká...?
Firestone
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 19. 7. 2015 11:49

Pokud se ti znovu nabídla, měl si ji opět skrýt. Mě spíše děsí to, že v domácí edici Windows 10 už údajně nepůjde nechtěné aktualizace selektivně zakazovat.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod m.kv 19. 7. 2015 12:34

Ad: aktualizace
neobjevil jsem možnost aktualizace jen vyhledat, ale nestahovat :-\
a protože jsem dost velkou část času na mobilním připojení tak mě to seeee... :grr:
Edit: doufám, že to půjde upravit třeba přes registry
Naposledy upravil m.kv dne 19. 7. 2015 12:37, celkově upraveno 1
m.kv
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Mizi 19. 7. 2015 12:36

Firestone píše:Nestalo se taky někomu, že i když měl v minulosti skryté KB3035583 tak v poslední hromadné vlně aktualizací se tam opět ono KB dostalo a začala opět otravovat ikonka Win10 i když bylo ono KB předtím skryté? Si ten MS trochu už moc vyskakuje ne? Anebo mně něco uniká...?

Ano přesně toho jsem si všiml taky, už jsem tu aktualizaci odinstalovával 3x. Pokaždé jsem ji odinstaloval a skryl, přesto se zase nainstalovala. Microsoft to hodně tlačí...
Mizi
Junior

Odeslat příspěvekod polda 23. 6. 2018 10:25

polda
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 6. 2018 12:53

Na oko a nachvili a nelegalne.
W10M - nejrychlejší a nejstabilnější OS na trhu
Momentálně používám..

Microsoft Lumia 950 XL, Nokia Lumia 930

ANDROID - reklamosystém
Momentálně zkouším..

Samsung Galaxy S9 Coral Blue

iOS - dětský systém
Momentálně zkouším..

Apple iPhone 8
uiqjirka
Junior

Odeslat příspěvekod Standoos 30. 6. 2018 09:46

Windows 10 je tu už nejaký ten piatok, má vyjsť v najbližšej dobe nový Win, neviete niekto?
Standoos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 30. 6. 2018 09:58

Nemá.

KineCZek

Odeslat příspěvekod Ansam 30. 6. 2018 12:03

Standoos píše:Windows 10 je tu už nejaký ten piatok, má vyjsť v najbližšej dobe nový Win, neviete niekto?

Ďalšia veľká aktualizácia "1809" pre počítače s operačným systémom Windows 10 sa plánuje na koniec mesiaca september (září) 2018.
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KineCZek 30. 6. 2018 13:18

Ale nebude to žádný jiný Windows 18 nebo 11. Pořád desítky.

KineCZek

Odeslat příspěvekod freekarol 3. 7. 2018 12:03

Ansam píše:
Standoos píše:Windows 10 je tu už nejaký ten piatok, má vyjsť v najbližšej dobe nový Win, neviete niekto?

Ďalšia veľká aktualizácia "1809" pre počítače s operačným systémom Windows 10 sa plánuje na koniec mesiaca september (září) 2018.

Já osobně, asi začnu upgradovat s půročním, ročním zpožděním. To už by snad mělo vše fungovat. Ale známe MS, že? :D
freekarol
Junior