dotyková obrazovka

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod aumirek 10. 1. 2016 11:31

Zdravím mám prosbu.Mám MSI all in one ae2260 a nemohu zprovoznit dotykovou obrazovku.Nejspíš nemám ani ovladač.Už týden se snažím a hledám kde se dá bohužel nic nenacházím ani na stránkách MSI.
aumirek
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 10. 1. 2016 18:29

Jestli máš nebo nemáš nainstalované ovladače, zjistíš ve správci zařízení. Jaký kód výrobce a zařízení má případné nerozpoznané zařízení ve správci zařízení (žlutý otazník)?

http://it.cestuji.info/ovladace.php#3
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aumirek 10. 1. 2016 19:17

No ve správci nemám nic jen vykřičník u řadič RAID a ten s tím nemá doufám nic společného.Takže ani nevím dělá li to ovladač nebo ne.Nejhorší je že ani nevím jestli ten dotyk šel .Mám to týden navíc ty 10 moc zatím ani neznám.Puvodně tam byli 7 čky.Na stránkách MSI jsou ovladače jen na ně.Vypadá to že ten dotyk asi budu muset oželet.
aumirek
Junior

Odeslat příspěvekod Radmen 11. 1. 2016 07:12

Dle stránek MSI je ten dotykový panel volitelný, tzn třeba máš model bez dotyku.
Radmen
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aumirek 11. 1. 2016 09:46

kdepak ve správci mám psáno že mám k dispozici dotykovou obrazovku s 2 body.Taktéž v nastavení mám kalibraci dotyku ale nereaguje
aumirek
Junior

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 11. 1. 2016 10:13

Obnovení systému z oddílu od výrobce aby se vyloučila chyba v Windows 10, popř reklamace nefunkčního dotykového panelů.
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod aumirek 11. 1. 2016 13:26

nečteš puvodně tam patří 7 čky mám 10 a nikde jsem nenašel v msi ovladače k 10 a tuším že ne vše podporují.No a na reklamaci i pokud by byl vadnej displey je už hodně pozdě.
aumirek
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 11. 1. 2016 17:51

k W7 se nechceš vrátit proč přesně?
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aumirek 11. 1. 2016 18:11

tak popravdě sám nevím byl jsem s nima spokojen.Bohužel tohle jsem koupil a ač štítek je na 7 čky tak jsou tam už 10 a vrátit to nejde alespon myslím.Je to tam více než měsíc.A navíc ani netušim jak a jestli vubec to na nich šlo.Navíc ten dotyk ne že bych rád nezprovoznil ale nějak tak tuším že velkej přínos by to nebyl.Ale občas zamachrovat dotykáčem by bylo fajn.

Ps na slunečnici je služba ladění pc na dálku.Tvrdil mi že za 500 mi to zprovozní.Bohužel pokud ne tak 500 musím zaplatit pořád je tu možnost že problém není v softvéru.
aumirek
Junior

Odeslat příspěvekod Wayne 11. 1. 2016 18:40

Ja tu bedynku sice nemam, ale neni mozne, ze by to bylo vypnuto v biosu? Nebo si sezen instalacku win7 a aktivuj cislem co mas na ni vylepeno a vyzkousej jestli to pujde.
Wayne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 11. 1. 2016 19:35

W7 můžeš instalovat vždy: vlastníš platnou licenci:
aumirek píše:štítek je na 7 čky

Btw:
Proč jsi downgradoval z W7 na W10? :roll:
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aumirek 11. 1. 2016 20:09

už to píšu podruhé nic jsem nedělal prostě jsem to tak koupil.Jinak ano chápu dá se to přeinstalovat jiným CD a použít stávající číslo.Nicméně 10 ky jsou přeci jen novější takže si je asi nechám.Nevylučuji ale že vytáhnu disk i když to je složité a skusím tam ty 7 ky a pak se rozhodnu.Nakonez na vyzkoušení ani nemusím aktivovat.

-- 14. 1. 2016 20:07 --

Takže vyřešeno.Pořád mi to vrtalo hlavou až jsem to rozebral a byl utrženej konektor na tištáku.Připájel jsem ho ač to byl horor a vše jde tak jak má.
aumirek
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků