počítač zamrzne cca po pol hodine

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Roman555 29. 12. 2016 23:47

Zdravím potreboval by som pomôcť. Nedávno som si na pc dal W10 Pro (Cracknutý zatial) pred tým tam bola w7 ultimate a mam tu problém. Asi po 30 minutách (podla toho ako dlho pc nebol zapnutý) mi zamrzne proste nič sa neda robíť teploty mám v pohode aj otáčky. Ked som mal W7 utlimate tak to nerobilo ale na W10 pro to začalo robiť. Neviem či je chyba v doske alebo vo windowse. A teraz som bol preč 3 dní a pc nebol zapnuty. Ked som ho zapol išiel asi 3 minuty a zamrzol čo mi ešte nespravilo a potom o 20 minut tiež zamrzol. Poprosím o radu dík. (PS: Ked som si pozeral čo mam za dosku mi prišlo zle ... Sama alza napísala že je to vadná doska ... :/)
Roman555
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 30. 12. 2016 06:59

Hezky brečíš, jak do KsichtoKnihy: neuvedl jsi jedinou použitelnou informaci. :-)
Jenže tady jsi v technickém fóru.
co s tím?
Začni korektním postupem:
nákup licence a instalace W10 z ověřeného originálního MS média do čistého SSD.
Viz FAQ:
viewtopic.php?f=1864&t=1235730
Pokud to nezvládneš:
svěř to odborníkovi.
Funguje?
ANO:
OK
NE:
servis.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod totter 4. 4. 2017 09:59

Pokud to na Win 7 nedělalo a máš chipset Intel, tak přeinstaluj všechny drivery Intelu z instalačních balíčků (přes Windows driver upgrade to nepomůže).
První zkus Intel Management Engine Interface. Pokud máš Intel WIFI, tak i Intel Wireless PRO.....

Popis problému atd. jsem psal v jiném příspěvku (pokud ti toto pomůže a chceš vědět v čem byl problém, tak si to najdi:)
totter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soban 4. 4. 2017 19:12

Roman555 píše:Nedávno som si na pc dal W10 Pro (Cracknutý zatial) pred tým tam bola w7 ultimate a mam tu problém.

Kde asi soudruzi z USA udělali chybu????

Kdoví do jakého botnetu jsi se připojil.

Nainstaluj spátky OS který tam má být a bude to zase chodit správně.....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod totter 5. 4. 2017 08:35

Jinak nechápu, proč nemáš oficiální Windows 10. Dají se nepřímo koupit za cca 70 až 150 korun.
Stačí trochu přemýšlet jak na to......

The clue is...
You can upgrade some older version of Windows to Windows 10 for free:)) There is some restriction pending... You have to be disabled but no one guard if this rule is obeyed. So look for cheap older Windows versions.
totter
Kolemjdoucí