Windows 10 - ikony

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MirekDream 14. 7. 2017 16:38

Zdravím vše, jak v pc s operačním systémem Windows 10 nastavit střední ikony, aby se ikony zobrazovali ve všech složkách a nemusel v každé složce nastavovat ručně. Dík za pomoc.
MirekDream
Junior


Odeslat příspěvekod aPosix 15. 7. 2017 10:00

Jednoduchý dotaz do Googlu - Odkaz
aPosix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirekDream 17. 7. 2017 05:54

.ale mě se jedná o Windows 10 a ne 7. Ve Windows 7 to znám
MirekDream
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 15. 9. 2017 20:06

Ahoj, mám dotaz, už si tady s tím hraji snad dvě hodiny a nedošel jsem k požadovanému výsledku. Zakoupil jsem pro maminu notebook Acer Aspere E15. Vše jsem nainstaloval bez problémů, notebook funguje jak má, až na jednu maličkost. Když chci dát některé ikony úplně na spodní hranu plochy (ne na lištu), tak je tam dostanu pouze při vypnuté funkci „zarovnání k mřížce“, ale tím pádem nejsou ikony v jedné a té samé rovině. Pokud je následně dám srovnat k mřížce, tak povyskočí o řadu výše. Nějakým záhadným způsobem se mi několikrát podařilo na spodní hranu plochy dostat dvě ikony, ale třetí ani náhodou. Jedná se o Windows 10 home. Na závěr bych jen podotkl, že s počítači si rozumím a samozřejmě vím o nabídce „zobrazit“ kde jsou funkce zobrazení ikon. Děkuji za každou radu, kterou mi dáte.
PavlosPM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 15. 9. 2017 20:36

Se stejným problémem teď též bojuji na svém notebooku; žádné uspokojivé a trvalé řešení jsem prozatím nenašel (byť se přiznám, pořádně jsem se tím ještě ani nezabýval). Každopádně to je extrémně otravné.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 16. 9. 2017 07:06

Sám používám Acer F15 od ledna 2017 a tam tento problém nepozoruji. Sice nejsou ikony také úplně dole, ale ta mezera je pouze maličká, takže do včera jsem si toho ani na svém notebooku nevšiml. To jsem zvědav, zdali nám tedy někdo poradí co s tím.
PavlosPM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aPosix 16. 9. 2017 11:05

Zkus zmenšit ikony o jedno skrolnutí pomocí ctrl + kolečko, pak už by se tam mohli vejít snáž

Windows 10 tímhle podivným poskakováním ikon fakt trpí, nevím kde soudruzi v Microsoftu udělali chybu, ale je to opravdu otravné, stačí nedát ikonu kdekoliv na ploše dostatčeně vlevo při přesouvání do chlívku a přeskočí do toho pravého než by měla být
aPosix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PavlosPM 22. 9. 2017 17:06

Díky za radu, tohle pomohlo. :-)
PavlosPM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků