Win10 upgrad na 1803, tablet nejde

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod martin888 28. 5. 2018 16:14

Dobrý den, zhruba před 14ti dny jsem odinstaloval avast, nechal jsem jen prohlížeč, jinak antivir odinstaloval. Zapl jsem win defender, vše fungovalo dobře. Podotýkám že jsem tohle udělal dřív než se začala tlačit aktualizace win10 na 1803.
Jenže před pár dny jsem zapl tablet LENOVO MIIX 2 8 64GB a začly aktualizace, nechal jsem to tak, přece aktualizace jsou důležité. (předím jsem ručně vyhledal aktualizace na jiném notebooku a pc, a vše ze aktualizovalo bez problému.)
Aktualizace se dostala do takového bodu že tablet najede do přihlašovacího okna, přihlísím se a začne se točit kolečko a potom skočí dole nápis "zkusit znovu" můžu takto zkoušet znovu a nic. Není plocha, není dole lišta, prostě nic. Ano je to nejspíš ten problém s upgradem na 1803.
Jenže co teď, v Biosu nejde změnit zavádění, je tam jen windows boot a nic jiného ani není na výběr.
Při zapnutí podržet + hlasitost, tam se dostanu ale "téměř" vše skončí tím že tam není win8, win8.1 ani win10 (myslím si že už jsem vyzkoušel všechny možnosti v tom menu Novo). Samozřejmě jinou zálohu bokem nemám, spoléhal jsem na tu zálohu která tam vlastně už není nebo je poškozená že hlásí že tam není.
A když už jsem přihlášený tak nejde vyvolat ani správce úloh, prostě se nespustí, nenapíše ani žádnou hlášku, prostě nic.
Dokázali byste poradit co můžu ještě vyzkoušet.
Důležité věci už tam nebyly ty jsem si zazálohoval dřív, jen ten systém kdyby fungoval.
Děkuji moc za rady.
martin888
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 28. 5. 2018 18:05

Instalace W10 do čistého SSD.
Přesný postup najdeš ve FAQ.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin888 28. 5. 2018 18:19

Asi jsem nenapsal že win10 (stáhnutý z microsoft stránek) jsem zkoušel dát na flash a instalovat. Jenže v biosu nejde změnit zavádění ať to bere USB, je tam jen ta jedna možnost "windows boot" nebo tak nějak. A nevím jak tu možnost přidat nebo aby to bralo tu USB.
martin888
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků