Problikávání ikon na hlavním panelu

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod _TiGeR_ 6. 8. 2018 09:26

Zdravím všechny,

Chtěl bych požádat o pomoc s takovou záhadnou věcí, která se mi poslední dny děje ve Windows. Všiml jsem si, že občas jakoby probliknou ikony na hlavním panelu (na liště) vedle tlačítka start. Něco podobného jako když se dá vysypat koš, tak u toho probliknou ty ikony také, ale to je podle mě normální, to se mi dělo na všech Windows odjakživa. Jenže tohle problikávání se děje samo od sebe, i když třeba něco čtu a na myš a na klávesnici vůbec nechytám. Děje se to třeba jednoi za 10 minut, nebo někdy jen jednou za 3 hodiny, prostě různě, ale je to docela rušivé a co je hlavní, nedávno mi to ještě nedělalo.

Zkusil jsem samozřejmě proskenovat celý počítač antivirem a antimalware programy, protože jsem četl, že by to mohlo být viry, ale nic to nenašlo. Navíc si troufám říct, že mám v počítači uklizeno a nainstalováno minimum programů a nic jsem nijak v poslední době v počítači neměnil a neinstaloval.

Pokud má někdo nějaké nápady, budu moc rád, děkuji. :)
"Někdo nemá rád Jablka, protože jsou kyselá a někdo má zase raději místnosti bez Oken, protože mu vadí světlo" :)
_TiGeR_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chipoun 6. 8. 2018 11:09

Nedělá to od aktualizace windows 10 na verzi 1803?
Jaký máš antivir?
Chipoun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _TiGeR_ 6. 8. 2018 15:22

No je to možné, že je to tou aktualizací, nedávno byla taková jakoby větší.
Antivir mám obyčejný Windows Defender.
"Někdo nemá rád Jablka, protože jsou kyselá a někdo má zase raději místnosti bez Oken, protože mu vadí světlo" :)
_TiGeR_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 8. 2018 20:09

Ja osobne nic takoveho nepozoruji. Ale co pc to original a u nekterych co se tyce 1803 je lepsi provest cistou instalaci nez upgrade.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1rty 6. 8. 2018 20:57

Robi to aj mne. Nie tak casto, ale obcas z nicoho nic to par krat zablika. Ale nejak to neriesim :D
D1rty
Junior

Odeslat příspěvekod _TiGeR_ 9. 8. 2018 18:48

Nějaké další nápady? Je to opravdu otravné. Tohle je na tom úžasném Windows nejlepší. Něco se tam samo vždycky pokazí a nejde to vrátit zpět a neví se proč se to děje... :(
"Někdo nemá rád Jablka, protože jsou kyselá a někdo má zase raději místnosti bez Oken, protože mu vadí světlo" :)
_TiGeR_
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků