POKAZENA aktualizace "podzim 2018" ve Windows 10

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 10

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 26. 9. 2018 08:34

Nevíte kde bych sehnal ten aktualizační modul od Microsoftu na Redstone 5?
Takhle jsem přecházel na Red 4 ale už si zaboha nemůžu vzpomenout odkud jsem to stáhnul.
Franz Ferdinand
Junior

Odeslat příspěvekod Pavoluhliarik 26. 9. 2018 09:15

Veď to má výjsť až v októbri-rijen
Pavoluhliarik
Junior

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 26. 9. 2018 09:20

Já jsem zase čet že už je venku finální build. Od předvčerejška.
Franz Ferdinand
Junior


Odeslat příspěvekod tairikuokami 27. 9. 2018 19:39

Stahni tyhle 3 soubory a umisti je do stejne slozky, pak spusti bat jako spravce:
Kód: Vybrat vše
https://pastebin.com/bBw0Avc4
https://software-download.microsoft.com/download/pr/MediaCreationTool1809.exe
https://gist.github.com/AveYo/938b0f8a24e4506569b21fcef90c1558
tairikuokami
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavoluhliarik 4. 10. 2018 07:14

Už je vonku
Pavoluhliarik
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 4. 10. 2018 09:29

Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 5. 10. 2018 06:55


Nějak to ale nefunguje, ihned po spuštění to napíše Děkujeme že jste Windows 10 aktualizovali na nejnovější verzi a ukončí se.
V informaci o buildu Windows se mi ale pořád ukazuje 1803 čili Redstone 4. Není náhodou zvlášť aktualizátor pro Consumer a Business branch? Mám totiž Enterprise.
Franz Ferdinand
Junior

Odeslat příspěvekod lubokubo76 6. 10. 2018 16:43

MS aktualizáciu stiahol
lubokubo76
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 7. 10. 2018 16:16

Přesně tak, objevila se zásadní chyba a aktualizace je pozastavena.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meda2016 8. 10. 2018 07:58

Jojo, do teď byl zásadní a neřešenou chybou EDGE.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 10. 2018 10:43

Tak ... ja si troufnu rict, ze update, ktery obligatne na hromade konfiguraci zmrzne na 81% a posleze (v tuhle chvili) zacne opravdu mazat libovolne soubory jak se mu zachce ... je fakt dost masox.

Zazil jsem na vlastni kuzi na svem vlastnim pocitaci. O data jsem neprisel, pred updatem vzdycky delam image vsech partitions mimo stroj (coz ja paranoia, ktera se mi MNOHOKRAT uz osvedcila), ale jak tohle MS mohl vypustit mezi lidi... Ale je to bezna vec, letosni jarni update byl take pozastaveny. To je ten vtip, kdy AprilUpdate vysel v kvetnu. A ani predesle velke aktualizace nebyly bez chyb.

Osobne bych byl nejradeji, kdyby aktualizace mela ne pulrocni, ale klidne sedmi, deseti, patnactimesicni cyklus ... ale vysla HOTOVA, nikoliv tenhle betatesting na platicich zakaznicich !!!


Kdo spustil update, nemel zalohy vsech disku a sekl se na 81% ... je v loji. Nejhorsi na tom je, ze "disk poblikava" (LEDka na skrini) a clovek si rika ... jooo, to pracuje ...

... vratite se za dve hodiny ... 81% ... zacne Vam to byt divne ...

... a pak to zjisteni, ze kus dat je pryc ... u mne "haha, tak vratime zalohu" ... ale NEDOVEDU si predstavit, ze se takovy update spusti ucetnimu den pred uzaverkou DPH uprostred prace ... zaloha tri dny stara ... ale jenom tech dat, ne instalaci programu atd.

Par lidi uz mi s podobnym problemem psalo / volalo.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 8. 10. 2018 10:58

Mne sa to 3.10.2018 ručne z tohoto odkazu pre aktualizáciu Windows 10 October 2018 Update nainštalovalo na 100%

Obrázek

Problém je však s prístupom na internet. Po každom vypnutí počítača nemám prístup k internetu, na ikonke svieti žltý výkričník že nemám platnú konfiguráciu IP. Vždy to musím nastavovať - už piaty deň. Stále prenýšľam o tom, či sa mám vrátiť k verzii 1803, alebo ešte zopár dni počkať kým to opravia:

Obrázek
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 10. 2018 11:01

Mne treba zase toto minulo, net jede jako z praku. Ja tedy nakonec skoncil u ciste instalace, coz mozna je ten duvod, proc mi vsechno nakonec beha, jak ma. Vratil jsem disky do predchoziho stavu, formatnul NVME, udelal cistou, nahral si hezky rucne vsechny drivery v nejnovejsich verzich a vsechno jede.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 8. 10. 2018 11:02

To nebude pár dní než to opraví.

Po zkušenostech s jarní aktualizací bylo 100% si vsadit že to opět takto nějak dopadne.

https://m.zive.cz/microsoft-zastavil-si ... u/a-195398
polda
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků