[Android]Video player

Programování pro mobilní telefony, hodinky, Android, iOS, Windows Phone

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Víťa1 30. 8. 2016 11:57

video player.jpg
Mám takový zádrhel nemohu přehrát video formátu 3gp staženého s mého webu viz přílohy ale když na to přehrání použiji nástroj přítomní v telefonu tak to jde můžete mi poradit co s tím ? díky
Přílohy
Screenshot_2016-08-30-12-37-01.png
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 30. 8. 2016 17:53

Co s tím?

Že by použít přehrávač který ten kodek umí přehrát?

Co na to chceš slyšet pokud nenapíšeš co v tom 3gp je případně nepřiložíš ukázku nenapíšeš v čem se to snažíš přehrávat....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 30. 8. 2016 19:10

Zkus VLC.
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod Víťa1 31. 8. 2016 08:35

Možná jsem tu otázku špatně formuloval já potřebuji aby se to video přehrálo v tom okně v mojí aplikaci kterou se snažím vytvořit.Tak podle vás tento vidget nebo komponenta nemá správný video kodek ? a já se přímo zeptám dá se ten kodek do té komponenty přidat když ano tak jak? díky
Poz.to video 3gp je v pořádku tam není chyba.
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 31. 8. 2016 12:56

Proč by nedal pokud je to veřejný kodek.....

pokud je to uzavřený tak musíš zaplatit tomu kdo ho vlastní.......
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Víťa1 15. 9. 2016 16:30

Už mě to funguje byla tam špatná cesta k souboru na frehostingu tedy funguje tak napůl na mobilu Iget 350 to funguje ale na tabletu sencor element 7 basic 2 to nefunguje ale podle mně to by to mělo fungovat ne?.Za druhé jak to zastavit třeba v polovičce je tam funkce Pause ale já to neumím použít díky

-- 20. 9. 2016 13:31 --

Kód: Vybrat vše
public void prehrat(View v){
        VideoView my = (VideoView) findViewById(R.id.videoView1);
        int duration=my.getDuration()/1000;
          int hours = duration / 3600;
          int minutes = (duration / 60) - (hours * 60);
          int seconds = duration - (hours * 3600) - (minutes * 60) ;
          String formatted = String.format("%d:%02d:%02d", hours, minutes, seconds);
         String path1 ="http://cesta k souboru/SKYPE.3GP";
         
         Uri uri=Uri.parse(path1);
         my.setVideoURI(uri);
         my.requestFocus();
         my.start();
         
            Toast.makeText(getApplicationContext(), "duration is " + formatted ,  Toast.LENGTH_LONG).show();

Kde dělám chybu když chci získat velikost video souboru pomůže mi někdo prosím ? díky

-- 27. 9. 2016 12:23 --

Ty problémy které jsem řešil výše tak tak jsou vyřešeny,teď si lámu hlavu z dalšími a to když mám spuštěné video na fyzickém tabletu a změním orientaci prostě dám tablet na výšku tak přestane se video přehrávat a hodnoty uběhlého času se vrátí na nulu a musím to video znovu spustit od začátku funguje až do doby kdy zase změním orientaci můžete mi to vysvětlit ? dále nevím si rady s proporcemi (délka výška) jak zabezpečit aby to video vyplnilo celé okno videoview ? díky za pomoc
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků