[Lenovo S850] Nefunguje hard reset

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Chuppa 25. 11. 2017 07:23

Zdravím,

po hard resetu, factory resetu či obnovení továrního nastavení se telefon zapne, načte..Vše je smazané, ale aplikace tam pořád zůstávají. Zkoušel jsem je odinstalovat i ručně, ale po resetu jsou tam znova. :grr:

Neřeknu, kdyby to byly systémové aplikace, ale zůstávají tam i hry, které systémové určitě nejsou a instaloval jsem je já sám.

Budu rád za každou radu. Vyzkoušel jsem asi už úplně všechno, ale furt nic. Neví někdo co s tím? :hm

Díky.
Chuppa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 25. 11. 2017 08:10

Nejsou na karte? A ty vymazavas jen paměť telefonu?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 25. 11. 2017 08:56

Takže HARD RESET jsi opravdu dělal? Vypnutý telefon, který zapneš trojhmatem a najedeš Volume tlačítkama na WIPE DATA ?
Protože toto rozhodně musí vymazat vše, co není nahrané přímo v ROMce. Ono totiž i aplikace a hry co si sám stáhneš se dají natvrdo do ROM nahrát, pokud máš odemčený bootloader, ale to jsi snad nedělal ne? :)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Chuppa 25. 11. 2017 09:19

To polda: Wipenul jsem jak paměť telefonu, tak i kartu.

To CosiOdvedle: Ano, HARD RESET jsem opravdu dělal. Zkoušel jsem jak tovární nastavení, tak hard reset pomocí trojhmatu a zkoušel jsem to i pomocí toho druhého resetu (nevím, jak se jmenuje, ale spouští se dvojhmatem Power+Volume Up). A stále nic. A co se ohledně bootloaderu týče, nic takového jsem nedělal.

Jak říkám, zkoušel jsem nejspíše všechno, ale aplikace tam furt zůstávají.
:roll:
Chuppa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 11. 2017 10:58

přes zálohování a obnovení dat v nastavení jsi to nezkoušel?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chuppa 25. 11. 2017 11:08

To Nick Cave: Ano, jak jsem již zmiňoval, přes tovární nastavení jsem to také zkoušel a nic.
Chuppa
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků