K: 2 ks GeForce 6800 256 MB, PCIe

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Behemot2077 14. 6. 2018 19:15

Sháním dvě funkční GF 6800, libovolno který model, ale PCIe a s 256 MB VRAM. Ideálně osobka Pha, jinak počta, cena co nejnižší, samozřejmě :D
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 6. 2018 22:35

K čemu takový vrak? :D

(Nedávno jsem jednu [Asus] házel na dvůr - sběrný.)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Behemot2077 14. 6. 2018 22:43

Zákazník žádá?
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 15. 6. 2018 10:24

Aha, já myslel že něco zajímavého zkoušíš, nějaký divu highend stroj nebo tak. Čistě zvědavost.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Behemot2077 15. 6. 2018 10:48

To já se furt hrabu v nějakejch srágorách, ale teď spíš servery a starý brandovaný sestavy. Todle chce zákazník do testovacích sestav, zbytek HW mám nebo sem už našel kde koupit.
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod Behemot2077 16. 7. 2018 20:43

Na poště mám druhou kartu, tak snad bude chodit. Dám pak info a asi to bude možný zamknout.
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod Behemot2077 30. 7. 2018 17:24

Jop, všechno chodí, možno zamknout, ď.
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků