Mobil na natáčení hudebních videí do 10 tis. Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TheSubways 28. 7. 2017 23:35

Ahoj, za cca měsíc si plánují pořídit nový mobilní telefon. Poslední rok a půl jsem fungoval na firemním iPhone 6, s jistotou chci nyní přejít na android. Limit mám 6 tisíc korun, s tím, ze pokud je zde nějaká přidaná hodnota v poměru cena/využití, jsem ochoten si připlatit na max 10 tisíc Kč.
Požadavky:
- Rychlé prostředí telefonu
-Kvalitni nahrávání videí ve full hd, 60 fps výhodou (hudební akusticke cover verze, kvalitni mikrofon výhodou) ... nepriplacet za lepší mikrofon tisíce, to si muzu koupit rovnou klasicky mikrofon. Nyní jsem natáčel na IPhone 6, jehož zvukový i obrazový výstup mi prozatím stačil.
- Baterka alespoň 1 den využití klasické milennium generace (Spotify,Facebook,internet,YouTube par hodin denně)
- min. 3 gb ram, 32 gb úložiště, hybridní dual sim
-ideál velikost 5,2, dokážu prekousnout 5,5 palců
- min. full hd displej
- android 7 + dlouhá podpora systému výhodou.
- české LTE

Hlavní kandidát Xiaomi redmi note 4 global 4gb ram, 64 gb úložiště.
Jsou zde nějací lepší kandidáti do max. 10 tis. Kč?

Moc děkuji za rady.
TheSubways
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 7. 2017 02:23

Ma xiaomi napřiklad tři mikrofony ? K čemu tři kvuli natačeni videi obecně a nejen hudebnich zjistiš během prvniho videa.Nevím, netušim jestli ma ale ve věcech co nejsou vidět v popisech a nejsou pro většinu lidi nepodstatny nebo nevi že vubec muzou byt jinak to sekají na zaklad vetsinou.
Osobně bych nepřežil mit videa co ma plno lidí, dobrej obraz a podivnej šum kterej tvoři nerozlučnou kulisu celou dobu když natači někde kde je vic zdroju zvuku
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SirionRazzer 29. 7. 2017 05:01

Zrovna RN4 má velmi špatný záznam zvuku, viz recenze na YouTube (plechový zvuk). Zvážil bych Samsung Galaxy A5 2016, má optickou stabilizaci.
SirionRazzer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheSubways 29. 7. 2017 07:49

Ještě bych dodal pro upřesnění... videa budou natáčeny na stativ, v domácím klidném prostředí, zvuk pouze akustické kytary a zpěvu
TheSubways
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 7. 2017 08:30

Možná mimo, ale specielně na toto je nej Lumia 930.
Ten zvuk a obraz je opravdu luxusní.
No snad víš jak to myslím, a za ty nynější peníze jako "účelovka" velice slušný a v tom stativu ho můžeš kdyžtak i nechat :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 7. 2017 08:44

TheSubways píše:Ještě bych dodal pro upřesnění... videa budou natáčeny na stativ, v domácím klidném prostředí, zvuk pouze akustické kytary a zpěvu

No ty blaho tak hledej neco s faakt trema mikrofonama a vubec, vem to z gruntu, to co sis vybral je pro lidi co jsou radi ze maji za ctyrku mobil co je solidni, veci typu plechovej zvuk neresi.drtiva vetsina z nich mela navic predtim mobil kde zvuk byl prisernej, takze ti klidne budou tvrdit ze zvuk nebo video je super :-)
Bud ti na zvuku,videu,vystupu zalezi, nebo ne.
Pokud ano tak potrebujes neco kde vyrobci fakt chteli udelat multimedialni mobil, prevodnik, tri mikrofony,60 fps, kamera schopna s svetelnosti 2 a niz, pokud ti na vysledku az tolik nefrci, kup si co sis vybral a mas vyreseno.Nahraje to, natoci to taky.
BTW, nahravam tutorialy, doma a v praci.A i u tohoto je setsakra dulezity jak ciste to nahrava.Kvuli dobre zkusenosti s tim jak je na tom multimedialne jsem si koupil asijskou verzi jednoho lenova, tady se neprodava, ma jinou dodatkovou vybavu nez indicko evropska verze, nicmene nikomu co neumi upravovat firmware bych vetsinu lenov mimo novy zetka a moto nedoporucil, prasatka, stejny prasatka jako u xiaomi.
Koukni se u Sony kolem 10000..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigT 29. 7. 2017 11:03

BigT
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků