Sphere karty - program

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 27. 9. 2014 19:36

Ahoj,
>>><<<<. Chápu to dobře, že jde o program ke kartám jako třeba u GEMB je Bene+?

Za jakoukoliv pomoc budu rád - možná přes zprávy. Děkuji předem za nápomoc! O:-)
Naposledy upravil lopatickaCZ dne 27. 9. 2014 22:31, celkově upraveno 1
lopatickaCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 9. 2014 20:17

Není to program výlučně ke platebním kartám - existuje i samostaně (viz sphere.cz - přímo lze identifikační programu získat za tuším 1500 Kč/3 roky), ale typicky je nabízen na platebních kartách (nejdostupnější jsou asi kreditky RB a debetka Equa, kde je pod názvem Carte, ale jde o to samé) a pak ve spolupráci s dalšími společnostmi - třeba zadarmo se můžeš zaregistrovat do programu HUDYpartner a karta ti přijde pak poštou.

Pokud nemáš ani jednu možnost k dispozici a kartu nevyužiješ, jen ji chceš jednorázově využít, tak pošli SZ, pokud to půjde, tak ti dám číslo mojí...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod VVNP 27. 9. 2014 21:18

fremantle> Co jsem se díval na Carte, tak je to jenom podmnožina slev ze Sphere. Nechápu ten jejich byznys plán. Proto jsem si taky pořídil Hudy kartu. Když jsem se snažil na Carte dostat slevu v McD v Brně, tak jsem tam ztropil celkem pozdvižení. (Manažer si potom fotil stránky Carte se slevou u mě na tabletu.)
VVNP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 27. 9. 2014 22:04

fremantle: Ač jsem ve finančním světě docela zběhlý, na sphere jsem blíže narazil až nyní. Potřebuji to jen jednorázově. S dovolením tedy píši. :)
lopatickaCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 9. 2014 22:11

VVNP: Tak jsem nějak tušil, že s tou akceptací slev Carte bude problém, pak je to úplně k ničemu...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 28. 9. 2014 21:10

Sphere Card zdarma: http://www.rodinnepasy.cz/
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 9. 2014 06:37

V systému je zapojena i Raifka, Easy karta je zdarma (při objednání přes zástupce stavební spořitelny a splnění podmínek je bonus 500 Kč), Style kartu můžeš získat přes wwww.bankovnipoplatky.com/kreditni-karta. Obě jsou "standard".
DeLuxe je zařazena jako Sphere VIP.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 29. 9. 2014 08:26

Ušetřili jste někdy s touto kartou něco? Nevyjde lépe sledovat akce nebo nakupovat v levnějších obchodech?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 9. 2014 08:43

Tak já koupil kolo s 10 % slevou. Vzhledem k tomu, že tuhle značku nelze koupit v akcích a všechny obchody ji prodávají za doporučenou cenu, tak šlo o reálnou slevu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 29. 9. 2014 10:21

A máš samostatnou kartičku, nebo ukazuješ RB kreditku? Já měl Sphere kartu od Economii, ale byl docela problém s akceptací, většinou jsem se musel přetahovat s pokladní, aby slevu uplatnila, tak mě to přestalo bavit a už ji nepoužívám.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 9. 2014 10:25

Ukazuji RB kreditku
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 29. 9. 2014 10:47

Ukzazuješ RB kreditku a platíš jinou kartou? Funguje to takto v kombinaci?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 9. 2014 10:51

Tak ukázal jsem jednu RB kreditku (kamarádovu s VIP Sphere) a půlku zaplatil jinou RB kreditkou a druhou půlku jinou (kvůli maximalizaci bonusu ;)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 29. 9. 2014 11:19

Jedna platba jde rozdělit a zaplatit dvěma kartama? To jako pokladní řeknu, že z ceny 8000 Kč zaplatím 5000 kartou RB, 2500 kartou ČS a 500 v hotovosti?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 9. 2014 11:26

Pokud ti to obchodník umožní, nevidím problém... taky jsem kupoval třeba pračku způsobem 3000 Kč na splátky (kvůli 10 % slevě), 400 Kč v nákupních poukázkách, zbytek platební kartou a nevím jestli jsem pak ještě neplatil dopravu v hotovosti.
fremantle
Inventář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků