Bankovní účet s možností zobrazení plateb dle šablon

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pepan_z_Depan 31. 1. 2017 12:30

Ahoj,

sháním náhradu za bankovní účet u Zuna s vedením účtu zdarma a pokročilým internetovým bankovnictvím.

Každý měsíc pošlu 20+ pravidelných plateb, kde ale musím pokaždé upravovat předmět (aktuální měsíc), takže potřebuji, aby bylo možné platby dobře rozřazovat. Pokud by existovala banka, která má možnost do předmětu trvalých plateb automaticky vložit datum - aktuální nebo předchozí měsíc, bylo by to naprosto perfektní.

Konkrétně mi jde o funkce (nemusí být všechny, ale co nejvíce):

  1. Vytvořit si šablony k často posílaným platbám.
  2. Zobrazit si všechny odeslané platby ze šablony.
  3. Rozdělení ležících peněz na účtu do "přihrádek" s vlastním názvem - např. u Zuno jsem takto využíval Spoření, u Air Bank tomu říkají obálky. Nikde jinde jsem ale podobnou funkci neviděl.
  4. Trvalý příkaz přesunu peněz do příhrádky nebo automatické štítkování příchozích plateb dle pravidel.
  5. Notifikace zdarma v případě, že se neprovede trvalý příkaz do přihrádky = na účet zatím nepřišlo dost peněz (stačí e-mailem)

Zkoušel jsem EquaBank, která sice má kategorie plateb s automatickým štítkováním, ale nenašel jsem možnost, jak toto propojit se šablonami plateb. Přímo u šablon tak nevidím, jestli platba už tento měsíc byla nebo nebyla odeslána (bod 2).

Co byste doporučili za banku? Děkuji!
Pepan_z_Depan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod astrapa 31. 1. 2017 13:30

Tohle jsem poslal jako podnět programátorům Fio banky, ale bez reakce. Zkuste jim také napsat, když nás bude víc, třeba to implementují.
astrapa
Přeborník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků