František Bína - důležité oznámení

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 27. 6. 2017 08:28

Už skoro 10 let jsem členem tohoto fóra, už 7 let píši testy pro AVmanii. Za tu dobu jsem nikdy nebyl nijak spojený se žádnou značkou či prodejcem, což mi dovolovalo se vyjadřovat libovolně úplně ke všemu a mít důvěru čtenářů.

To se ale od července mění, protože se stávám členem čínské firmy Shanling.

Shanling se zabývá výrobou přenosných přehrávačů, přenosných zesilovačů, miniaturních DAC/AMPů a řady domácích komponent. K těmto tématům, především k přímo konkurenčním výrobkům, se budu vyjadřovat výrazně méně a to včetně zpráv v SZ. Pořád ale budu vesele psát o všech sluchátkách, kabelech, trendech v Hi-fi, atd.

Redakce o této změně už ví, nadále budu pro AVmanii psát testy sluchátek, u ostatních komponentů a zařízení se ještě uvidí. V testech nebudu nijak propagovat přehrávače Shanling, referenčními zdroji do budoucna bude s největší pravděpodobností stále Sony ZX2 a nově Chord Mojo.
Ani na fóru nechci nijak výrazně propagovat značku Shanling, ale rád bych do daných témat přidával updaty firmwarů a když vyjde nějaké nové zařízení, tak bych mu rád založil nové téma shrnující informace. Zároveň mě můžete brát jako plnohodnotného zástupce značky a obracet se na mě s jakýmikoliv dotazy a technickými problémy.

Mimochodem, v rámci Shanlingu se budu účastnit výstav všude po světě, můžete tak očekávat reporty z těch největších výstav a první dojmy z čerstvých novinek.


Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky či komentáře, neváhejte ho sem přidat.

František Bína

Protože došlo k duplicitě, leč určitá informační hodnota by měla bejt zachovaná, ponechávám tohle oznámení v původní sekci jako "vývěsku" a v komentářích a přáních doporučuju zájemcům pokračovat v sekci "Sluchátka", kde je na tohle téma odemčená diskuse viewtopic.php?f=1712&t=1264454&st=0&sk=t&sd=a .

EKKAR
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků